27.2.2019 Havl. Brod vs Písek 7:1 0 0 0 0 0
30.1.2019 Žďár nad Sázavou vs Písek 4:1 0 0 0 0 0

Články o hráči

st 7.2.2024

Písek v Kralupech přišel o tříbrankové vedení a prohrál

Králové začali v Kralupech nad Vltavou ve velkém tempu a vypadalo to, že písecká ofenzíva našla ztracený střelný prach. Po prvních dvaceti minutách vedlo mužstvo kouče Mazance 3:0, avšak poté už přesné pálilo pouze domácí mužstvo, které si dokráčelo pro vítězství 5:3. Za Krále se prosadilo trio Matiášek – Volf – Marcilis. Svůj první zápas v píseckém A-týmu odchytal junior Metoděj Císař, který na sobě nedal znát stres a vyznamenal se několika důležitými zákroky. Celkově dnes v Kralupech nad Vltavou nastoupilo šest juniorů!

Preview k zápasu
po 29.1.2024

Krále čeká bitva v Chebu!

Nadstavbové boje po víkendové pauze pokračují a tentokráte los zanese písecké hokejisty na led Chebu. Králové stále bojují o první dvě příčky, které zaručují předkolo play-off. Svěřenci kouče Mazance ztrácejí konkrétně šest bodů na druhou Kobru. Cheb se ovšem drží v těsném závěsu na třetím místě. Oberou Jihočeši papírového favorita?

st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.