22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 0 0 0 0 0

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
pá 4.9.2020

Juniorka má v přípravě další skalp, po Milevsku šel ke dnu i Vimperk

Ve čtvrtečních odpoledních hodinách vycestovali písečtí junioři ke svému v pořadí již pátému přípravnému utkání, podruhé na led účastníka Krajské hokejové ligy mužů. Tentokrát mladé Krále vyzval tým HC Vimperk, který svou uplynulou sezonu zakončil na nevalné desáté příčce. Svěřenci trenéra Volfa do utkání s vimperským Áčkem naskočili povzbuzeni nedávným skalpem mužů Milevska, což se do jejich výkonu pozitivně promítlo. Písecká omladina přehrála Vimperské v poměru 2:4 a přípravou i nadále prochází takzvaně bez ztráty kytičky. Jediný, kdo na tom bude moci něco změnit jsou junioři Tábora, s nimiž se Písečtí v následujících dnech utkají doma i venku. Dvě trefy zaznamenal ve čtvrtečním duelu Kovařík, po jedné si připsali Petřík s Rybou.

pá 21.8.2020

Juniorka slaví úspěšnou premiéru

Juniorka v prvním přípravném zápase nezaváhala. Po návratu z povinné karantény kvůli pár případům nákazy novým koronavirem se mladíci od Otavy představili v Klatovech, kde vyhráli 6:1. Branky dali dvakrát Andrle a Kalčík, jednou Petřík a Polák.

Zápasy
po 24.2.2020

Písečtí junioři poprvé v letošní sezóně porazili Bruslaře. Rozhodl Petřík v prodloužení

V pondělním boji o další body čekal domácí juniory soupeř z Havlíčkova Brodu. Ten v letošní sezóně porazil Krále z pěti odehraných zápasů pětkrát a do zápasu šel s tím, že si odveze i šestý skalp. Do utkání vstoupil lépe domácí celek, ale hosté dokázali hned vyrovnat. V druhé části šli do vedení Bruslaři, ale Písek dokázal také rychle srovnat krok. Poté měli více ze hry hokejisté z Brodu, kteří si vypracovali dvou-gólový náskok. Ten dokázali Králové ve třetí třetině smazat dvěma zásahy. Po třetí části muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém se parádně trefil domácí Petřík.