11.2.2023 HC Wikov Hronov vs Písek 7:5 0 1 1 0 0
1.2.2023 Řisuty vs Písek 1:2 0 0 0 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
po 26.2.2024

Poslední dva domácí duely jsou tady! Ve středu se v Písku ukáží hokejisté Chebu!

Oběma středečním aktérům již v letošní sezóně o nic nejde. Písek se vyhnul záchraně a Cheb ztrácí deset bodů na příčku, která zaručuje předkolo play-off. Oba celky ale ještě nic nevypouští. Písek v sobotu trápil favorita z Benátek až do poslední chvíle a Cheb sahal po bodech v Kralupech. Domácí utkání vypukne v 18:00.

Zápasy
st 14.2.2024

Divokou přestřelku u řeky Otavy opanoval tým Řisut!

To bylo teda něco! Souboj dvou posledních týmů skupiny Západ nabídl ofenzivní podívanou, kterou by snad málokdo očekával. Až do konce druhé třetiny držel Písek náskok, ovšem v závěrečné dvacetiminutovce přišel trojitý úder Buldoků, kteří si nakonec dokráčeli pro všechny tři body. Černá série Písku se tak protahuje na šest prohraných duelů v řadě. Hattrickem se v utkání blýskl junior Filip Petrásek. Dvě trefy přidal v oslabení a podařilo se mu proměnit trestné střílení. Po jednom gólu mají Kolář s Koupalem.

Zápasy
st 31.1.2024

Králové nestačili na domácí Cheb

Ve středečním zápase jeli písečtí bojovat na chebský led, tam o vývoji rozhodla už první třetina, kde si hráči v modro-bílém připsali tři góly, postupně se radovali Čejka, Krutina a Rozhon. Za Písek se trefil až ve 47. minutě Koupal, nikdo jiný ze spoluhráčů neskóroval a tak Stadionu zůstaly body doma a Králové tak odjíždějí z prázdnou.