Vybrat sezónu:

Žáci, 8.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 7.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 6.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 5.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 4.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 3.třída:

SoupiskaZápasy

Žáci, 2.třída:

SoupiskaZápasy

Novinky z mládeže

Mládežnický hokej
včera

Děti v Písku bavila akce Pojď hrát hokej

V úterý 25. ledna pořádal písecký hokejový klub ve spolupráci s Českým hokejem už tradiční náborovou akci v rámci projektu Týden hokeje. Na písecký zimní stadion dorazilo 24 capartů, kteří se bavili pod dohledem nejlepších píseckých mládežnických koučů.

Mládežnický hokej - zápasy
so 22.1.2022

Dorostenci zvládli domácí utkání s Kolínem!

Po delší odmlce se do zápasového vytížení dostali opět i naši dorostenci, na které v sobotu čekal duel s houževnatým Kolínem. Jihočeši po první dvacetiminutovce vedli již o tři branky a Kozlové ztrátu dotahovali marně. Hattrick si připsal kanonýr Tomáš Hlaváček. Raritou je i výsledek 6:2, neboť v tomto týdnu A-tým i junioři vyhráli stejným poměrem.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 21.1.2022

I havlíčkobrodská juniorka v Písku tvrdě narazila

Souboj prvního s druhým nabídlo aktuální kolo Ligy juniorů. Královská družina se ale musela obejít bez nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Peška, a i o nejlepšího kanonýra Jaroslava Kreuzmana. Aby toho nebylo málo, tak na soupisce Písku chyběl i brankář Vondraš, který v posledních zápasech předváděl dechberoucí výkony. I přes tyto silné absence si dokázali svěřenci trenéra Volfa dokráčet pro vysoké vítězství 6:2. Dvakrát se přesně trefil Kovařík, po jedné brance mají Hollar, Hrakholski, Dubský a Sládek.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy