Novinky z mládeže

Mládežnický hokej - zápasy
před 3 dny

Písek přestřílel Baník

V nedělním kole do arény Králů přijela Příbram. Ta už v úvodu otevřela skóre po 4. minutách. Domácím se podařilo v první třetině srovnat zásluhou Valvody. Ten samý hráč v čase 14:09 dal druhý gól a poslal svůj tým do vedení. V druhé části srovnal krok Domin. Písečtí přidali a ještě do druhé sirény nasázeli další tři góly. Nejprve přesně zamířil Valvoda a zkompletoval hattrick. Další dva zásahy vystřelil Podrabský. Ve 3. třetině ještě žluto-modří navýšili náskok o další čtyry trefy, když postupně skórovali Štěpán, Hejda, Hašek a Müller. Necelých pět minut před koncem snížil druhým bodem v zápase Domin.

pá 18.10.2024

Mladí Králové nestačili na výběr z Prahy

V úvodní části poslal svůj tým do vedení Lysák ve 13. minutě. O necelé dvě minuty později přišlo srovnání střelou Kořánka. Od druhé periody se už gólově prosadila jen Hvězda, která vsítila dalších pět branek. Postupně se prosadil znovu Lysák. Dva zásahy přidal Ducháček. Po nich ještě navýšil Hlávka a Skrebela. Domácí tak jasně přehráli písecké a všechny body zůstávají v hlavním městě.

ne 6.10.2024

Králové slaví výhru, proti Energii rozhodly až nájezdy

V sobotním 5.kole na kluziště k Otavě zavítaly Karlovy Vary. Ty se ujaly vedení v 11. minutě zásluhou France. O sedmnáct minut později se v 2. třetině radoval Franc podruhé a hosté už vedli 0:2. V čase 28:47 dal kontaktní branku Kořánek. O čtyři další minuty ten samý hráč srovnal další střelou na 2:2. Ve 42. minutě si po další akci připsal hattrick Franc a znovu poslal svůj tým do jedno-brankového vedení. Srovnání přišlo necelé dvě minuty před sirénou, kdy přesně zakončil Valvoda. Po 3. periodách se šlo do prodloužení, ve kterém nikdo nerozhodl. V samostatných nájezdech rozhodl domácí Matěj Štěpán.