2007-08 IHC Písek - 5.tř.                   9  3  4  7   2

Články o hráči

út 28.8.2018

Nejdřív šok, pak vybojovaná výhra. Písek uspěl v Příbrami

Písečtí druholigoví hokejisté v létě nelení a místo volného úterý si mimo původní plány naordinovali další přípravný zápas. V improvizované sestavě opět s řadou mladíčků odjeli do Příbrami, kde s účastníkem středočeské krajské ligy svedli tuhý boj. Písek vyhrál 6:5 díky hattricku Karla Strnada a trefám Tomáše Roda, Šimona Červinského a Romana Jabůrka. Vítězství Písku se ale nerodilo lehce - už ve třetí minutě Jihočeši prohrávali 0:2. Do 25. minuty zvládli vyrovnat a díky skvělé druhé třetině drželi po 40 minutách vedení 5:3. To navýšili na začátku třetího dějství. Domácí v závěru zápas ještě zdramatizovali a snížili na rozdíl jediné branky. Tým Písku dal opět volno některým oporám. Z nových tváří v přípravě se představil jednadvacetiletý útočník Jan Pixa, který strávil minulou sezonu v amerických juniorských soutěžích.

Aktuální zprávy
st 31.5.2017

A-tým podstupuje letní dril. Trénuje pětkrát týdně

Hokejisté druholigového týmu IHC Písek od se od začátku května připravují na novou sezónu. Po změnách ve vedení klubu stojí nová jména také v čele týmu mužů - vedou ho David Míka s Radkem Volfem starším. Hráči mají přípravu opravdu pestrou a od června do ní zapojí i tréninky na ledě.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 23.1.2015

Starší dorost si na vlastním ledě poradil se Vsetínem

Po třech porážkách se starší dorostenci Písku dočkali zaslouženého vítěství. Na vlastním ledě porazili Vsetín 3:0. Dvěma góly se v utkání blýskl David Pokorný, třetí gól pak zaznamenal Jan Pixa.