A-tým podstupuje letní dril. Trénuje pětkrát týdně

Hokejisté druholigového týmu IHC Písek od se od začátku května připravují na novou sezónu. Po změnách ve vedení klubu stojí nová jména také v čele týmu mužů - vedou ho David Míka s Radkem Volfem starším. Hráči mají přípravu opravdu pestrou a od června do ní zapojí i tréninky na ledě.

Realizační tým A-mužstva informoval, že do přípravy se zapojilo 22 hráčů. Z kádru minulé sezóny nezahájili přípravu v Písku útočníci Jakub Šuhaj a Jakub Suchan, obránce a kapitán Pavel Procházka a také brankář Luboš Kadlec. "Trénujeme pětkrát týdně - střídáme les, posilovnu a umělou trávu. Od 1. června budeme mít jednou týdně i led. Od 9. do 11. června jedeme na soustředění na Lipno," informoval asistent trenéra Radek Volf.

K týmu se připojily také nové tváře. Hráči, kteří hráli za písecké mládežnické kategorie a odešli na hostování do klubů v extralize juniorů - dvacetiletý útočník Jan Pixa, který poslední roky strávil v juniorce Českých Budějovic a obránce Jan Turek, který hrál juniorskou extraligu v Liberci. Ve stejné týmu působil i další nováček v píseckém A-týmu - útočník David Pokorný.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy