Celkem   Nejvyšší soutěž ČR              163 29 38 67   -

Články o hráči

Zápasy
čt 24.2.2022

Statečný vzdor u Jordánu na body nestačil. Písek padl o gól

S šesti juniory v sestavě odehrál Písek poslední derby se ctí, u Jordánu dokonce sahal po bodech. Zkušenější kohouti nakonec vyhráli o gól. Dvě branky dali Jakub Čížek a Lukáš Volf, jednu Jan Sýbek. Králové se dostali dvakrát do vedení, ale domácí kohouti v prostřední třetině zaslouženě otočili skóre. Když se dostali na dvoubrankový rozdíl, zdálo se, že s Pískem je zle. Svěřenci trenéra Filipiho ale zápas nezabalili a zvládli domácím snižovat. Povedlo se jim to dvakrát i ve třetí třetině. Vyrovnávací branku už ale nedali, i když si zkoušeli pomoci power-play. Ke smůle Písku doma s vyhrály Řisuty proti Chebu, takže v posledním kole čeká doma Krále řež právě s Buldoky o to, kdo se vyhne bojům o záchranu. Písek má náskok 3 body, ale horší vzájemné zápasy.

Aktuální zprávy
pá 18.2.2022

Královská družina vyrazí do Klatov!

V sobotu čeká na svěřence trenéra Filipiho další silný soupeř, který se aktuálně nachází na páté pozici. Jihočeši ale na Klatovy v této sezóně umí, a tak se dá očekávat další nabitý duel plný gólů. Utkání začíná v 17:30.

Zápasy
st 16.2.2022

Písek do posledních minut trápil Havlíčkův Brod. Bruslaři nakonec ukořistili všechny tři body

Královská družina vstoupila do utkání proti Havlíčkovu Brodu skvěle. Po první periodě drželi Králové jednobrankový náskok, avšak v průběhu druhé třetiny se podařilo domácím borcům vyrovnat. Počátek závěrečné dvacetiminutovky se ale Písku nepovedl a celek z Vysočiny si vybudoval vedení 4:2. Svěřencům kouče Filipiho se ale povedlo duel zdramatizovat a rázem byl stav utkání nerozhodný 4:4. Tři minutky před třetí sirénou přišel krutý úder od Kuchty, a tak to Písek zkoušel v šesti. Power-play ale úspěchem neskončila a výše jmenovaný hokejista pečetil výhru svého týmu gólem do prázdné brány. Za Písek se dvakrát prosadili kapitán Jan Sýbek a neomylný střelec Jakub Čížek.