Písek se stává bodovým otesánkem

Písek navlékl další korálek a kolem krku má tak již pěkně třpytivý náhrdelník složený ze samých výher. Přetrhnout sérii nedokázal ani Děčín, který se tak naopak stal další píseckou obětí. Písek neztratil hlavu ani když Děčín několikrát dokázal reagovat a na obdrženou branku odpověděl rovněž gólem. Hosté předvedli skvělý kolektivní výkon, jež brankami podpořili dvakrát Josef Slavík, jednou Míka, Kica a tři minuty před koncem Vondřich. V příštím zápase by se měla - podle informací Jana Rybáčka - představit již nová posila klubu - útočník Ondřej Ježek.
2.liga ČR sk. STŘED, 27. kolo, ne 27.1.2008
Děčín
Písek
4:5
2:2, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 13. Postl, 19. Stezka (Sádovský), 39. Štverák (Tomeček, Postl), 60. Havlíček (Postl) - 12. Slavík, 13. Míka (Kica), 31. Kica (Burkoň), 35. Slavík (Vondřich, Hauer), 58. Vondřich (Svoboda).

Ohlasy trenérů

Trenér Písku Jan Rybáček:
Jsem spokojen. Byli jsme o krok před soupeřem a dobře jsme útočili. I v obraně byly dobré okamžiky, bohužel nevyhnuli jsme se mezerám a chybám, po kterých jsme soupeři branky téměř věnovali. Klíčovým momentem zápasu bylo naše odskočení o dvě branky na 5:3, pak jsme to již na tři body dotáhli. Měli jsme asi větší vůli po vítězství než soupeř, ale celkové srovnání obou celků hovoří pro nás. Nedali jsme totiž ještě velké množství dalších šancí.
Trápí nás marodka, postrádali jsme několik klíčových hráčů do útoku, navíc se zranil i Řehoř, jehož však dnes dobře zastoupil Milan Filipi. Pochválil bych nejenom jeho, ale celý tým, dneska hlavně zkušené starší hráče. A taky mladého Slavíka, jsem moc rád, že ho máme, je to takový hokejový „bojovníček“. Ve středu by měl nastoupit i Ondřej Ježek, který rovněž předtím hrál v Jihlavě.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy