Novinky z A-týmu na startu letní přípravy

Na prahu přípravy před novou druholigovou sezonou dochází k několika změnám kolem A-týmu Králů z Písku. Jeho vedení přechází zpět pod zapsaný spolek IHC Králové Písek, jehož předsedou je Mgr. Lukáš Tramba a místopředsedy Petr Kozel Ph.D. a Dušan Benák.

V dalším angažmá nebude u A-týmu pokračovat hlavní trenér Milan Filipi. Vedení klubu aktuálně jedná s jeho možným nástupcem. Sportovním manažerem A-týmu se stal kouč úspěšné juniorky Radek Volf.

Písecký A-tým trénuje už více než tři týdny a do přípravy se zapojila většina kádru z minulého ročníku. Probíhají také jednání o posilách, zapojují se hráči, kteří v minulosti u Otavy 2. ligu hráli. Počítá se také s využitím mladých hráčů, kteří se v minulé sezoně ukázali ve velmi dobré světle.

O konkrétních jménech budeme informovat v nejbližší době, stejně jako o jako o jménu nového kouče a realizačního týmu. Od něj vedení klubu očekává naplnění filozofie, kterou má být zapojování mladých talentů a hráčů s vazbami na Písek a jih Čech.

Manažer Radek Volf je zatím spokojený s tréninkovou morálkou. „Pravidelně se tréninků účastní kolem 17 hráčů. Domlouváme také soupeře pro herní přípravu, kteří by měli být tradiční,” naznačuje Radek Volf.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy