Kapitán Kořánek nám hodně chybí

Tak tato slova jdou z kabiny píseckého A-týmu. Vyslovil je trenér mužstva Jan Rybáček po sobotním utkání s Kutnou Horou, tedy dalším týmem ze spodku tabulky, který stejně jako předtím J. Hradec a Benešov favorizovaný písecký tým nad očekávání potrápil. Písečtí bez svého kapitána, který vyfasoval trest ve hře a stopku na další čtyři kola právě v zápase s Vajgarem, působí nepřesvědčivě a věří, že jejich kapitánovi bude půlka trestu odpuštěna a zasáhne tak do hry již v dalším kole, kdy se IHC představí v Kolíně.
V článku přinášíme komentář kormidelníka píseckého mužstva k sobotnímu utkání s kutnohorskými Sršni, které nakonec domácí vybojovali v poměru 4:1.

Hodnocení utkání

Jsme rádi, že jsme vyhráli, ale pořád to není zcela ono, pořád máme určité rezervy. Dokážeme se sice dostávat do šancí, ale neproměníme je, také nedržíme organizaci hry tak, jak bych si představoval. V předchozích utkáních nám to fungovalo, ale teď nám to vůbec nefunguje. Jsem samozřejmě rád, že jsme vyhráli, ale znovu říkám, není to podle mých představ jak v obranné, tak v útočné činnosti. Musíme prostě poctivě trénovat, já věřím, že se to zase určitě zvedneme.

Přesilovky

Máte přesilovku, kdy do toho třísknete a padne to tam. Jste v nich dobrý a využíváte je. Pak máte období, kdy chcete hrát to samé a prostě góly nedáváte. Je to o individualitě hráčů, schopnosti zakončit. Teď se nám to nedaří, zaměříme se na to víc a myslím, že se to zlepší.

Reakce na Benešov

Snažili jsme se poučit z chyb, co jsme udělali, a snažili jsme se je odstranit. Vlastně se je snažíme odstraňovat pořád. Samozřejmě nějakým křikem se to nevyřeší. O chybách jsme si řekli, pracovali jsme v týdnu na jejich odstranění a chtěli jsme udělat maximum pro to, abychom proti Kutné Hoře vyhráli. Něco už bylo lepší než minule, ale opakuji, že to stále nebylo zcela podle mých představ. Vím o dalších chybách, na kterých musíme zapracovat.

Kapitán Kořánek

Hodně chybí, pro nás je to klíčový hráč. V utkání chybí ve všech směrech – svým přístupem, bojovností, už jen tím, že tam je, prostě vším. Chybí mužstvu a já doufám, že už teď s Kolínem bude moct nastoupit.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy