U Kolína Písek formu nepotkal

Hodně divoký byl zápas na ledě kolínských Kozlů. Písek sedmkrát povolil soupeři zvedat ruce nad hlavu, sám se díky Novákovi, Míkovi a Kašparovi radoval jen třikrát. Kolín se tak přiblížil na rozdíl pouhých dvou bodů.
2.liga ČR sk. STŘED, 13. kolo, ne 18.11.2007
Kolín
Písek
7:3
3:1, 1:1, 3:1
Branky a nahrávky: 11. Pomichálek (Čtvrtečka), 16. Miška (Kubišta, Hruška), 18. Hruška (Kubišta, Miška), 33. Pomichálek (Kubišta, Hruška), 42. Pomichálek (Taragel), 45. Kubišta (Pomichálek), 47. Čtvrtečka (Mejzr) - 13. Novák (Mikeska), 33. Mika (Řehoř, Kořánek), 50. Kašpar (Kica).
Rozhodčí: .
Vyloučení: .
Využití: . V oslabení: .
Diváci: .
Písek: Kubiš (Pinkas) - Burkoň, Svoboda, F. Procházka, Kříž, Vokatý, Veselý, Kalečík - Řehoř, Kořánek, Kašpar, Mikeska, Pošmourný, Kica, Novák, Vondřich, Míka, Hovora, Filipi.

Ohlasy trenérů

Trenér Písku Jan Rybáček:
Nehráli jsme dobře. Soupeř byl ve všech směrech lepším celkem, byl lepší v kombinaci, rychlejší v pohybu, důraznější před brankou, lépe střílel. Kolín má kvalitní kádr a zvláště někteří hráči jsou velmi šikovní, nebyli jsme jejich dobrou hrou tedy nikterak překvapeni, jen jsme na ni nedokázali reagovat. Hráli jsme jen na tři pětky, v průběhu zápasu jsem míchal se sestavou, rozházel jsem úplně všechny řady, nicméně žádný pozitivní efekt to nemělo. Sedm gólů je zatím nejvíc, co jsme letos inkasovali, ale nezlobím se jenom na obránce, hokej je kolektivní hra, za bránění je zodpovědná celá pětka. Ani Kubiš nechytil nic navíc, přesto odchytal celý zápas, Pinkas má zranění způsobené nastřeleným pukem, uvidíme, kdy bude moci nastoupit.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy