Překvapení se nekonalo, Tábor si dokráčel pro vysoké vítězství

Jihočeské derby skončilo jednoznačným vítězstvím Tábora. Svěřenci trenéra Herra dokázali se svým sokem udržet krok jen v první třetině, kdy Kohouti vedli pouze o dvě branky. V prostředním dějství už pálil ostrými pouze Tábor a třetí perioda se hrála víceméně z povinnosti. Za písecké Krále se prosadil při vlastním oslabení štírek Vojtěch Šuhaj, který ještě ve třetí třetině druhým gólem mírnil porážku a trestné střílení proměnil kapitán Jan Sýbek.
2. liga - skupina Jih, 13. kolo, st 3.11.2021, Tábor, Zimní stadion
Tábor
11:3
4:2, 5:0, 2:1
Branky a nahrávky:2. Endál (Hasman), 16. Endál (Dančišin, Černý), 18. Matušík (Endál, Seidl), 18. Kříž (Hasman), 23. Škoda, 29. Hasman (Dančišin, Radoš), 36. Endál (Radoš, Dvořák), 37. Prášek (Zayml, Kříž), 39. Šulek (Matušík, Seidl), 49. Šulek (Hajič, Pařízek), 53. Chocholoušek (Hajič) – 3. Šuhaj (Dosek, Volf), 19. Sýbek (TS), 59. Šuhaj (Sýbek) . Rozhodčí: Kraval – Žídek, Jurak. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 1031.
Tábor: Dvořák (Kolář) – Mazanec, Radoš, K. Černý (A), Kříž, Havelka, Hajič, A. Čížek – Matušík, Šulek, Pařízek, Prášek, Chocholoušek, Dančišin, Škoda (C), Zayml, Hasman, Sedil (A), Endál
Písek: D. Novák (od 11. min. Kříž) – Bílek, Najman, Dosek, Tampier – L. Volf (A), J. Čížek, Bednařík, Januška, M. Novotný, Sýbek (C), Matějček, Brož, J. Volf, Medek, Šuhaj