Písečtí hokejisté vezou z Kolína tři body

Hráči trenéra Rudolfa Suchánka porazili Kolínské Kozly i na počtvrté. Kolínský tým měl tentokrát k bodům velice blízko. V první třetině byli hlavními postavami brankáři, kteří za svá záda nepustili ani jeden kotouč. Ve druhé periodě se již diváci gólů dočkali. Skóre otevřel Květoň, o dvě minuty později přidal druhou branku Mošovský. Odpověď domácích zařídil Tondr, ale dvoubrankové vedení Písku vrátil Šulčík. Ve třetí části Kolín opět snížil na rozdíl jedné branky, ale na zvrat již bylo pozdě. Pomichálek překonal píseckého brankáře dvě vteřiny před koncem zápasu. Písek porazil Kolínské Kozly 3:2. V sobotu naše hráče čeká poslední domácí utkání před play off, na které přijedou hosté z Trutnova.
Petr Šulčík zaznamenal jeden gól a jednu asistenci.
2.liga ČR, 42. kolo, st 3.3.2010
Kolín
2:3
0:0, 1:3, 1:0
Branky a nahrávky: 31. Tondr (Mejzr), 60. Pomichálek (Morkes, M. Ježek) - 22. Květoň (Šulčík), 24. Mošovský (Vaniš), 34. Šulčík (R. Procházka). Rozhodčí: Stolín - Šmika, M.Tasch. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
Kolín: Blažek - Nedbal, Tondr, Pýcha, Přibyl, Hanzl, T.Procházka, Mejzr, Pospíšil, Musil, P.Morkes, Pomichálek, Kubišta, Javůrek, Kubát, Manhart, Kedršt, M.Ježek, Cerk.
Písek: Hrubec - Dietz, Mrkvička, Kalečík, Vomela, R.Procházka, Mazanec, Heršálek, Tollinger - Kořánek, Bláha, Rezek, O.Ježek, Květoň, Šulčík, Kazatel, Suchánek, Slavík, Vaniš, Míka, Mošovský.