Junioři padli s Piráty v prodloužení

Pozdní páteční večer přinesl ligovou bitvu píseckých juniorů s Chomutovem. Králové na začátku prohrávali, pak si vypracovali slibné vedení, nakonec došel zápas do prodloužení. V něm měli více štěstí Piráti. Písek má bod po prohře 3:4 v prodloužení. Branky Písku obstarali Reiser, Dubský a Řehoř.
Liga juniorů 22/23, 27. kolo, pá 13.1.2023, Zimní stadion Písek
Chomutov
3:4p
2:1, 1:2, 0:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 13. Reiser, 17. Dubský (Hlaváček, Čančura), 30. Řehoř (Čančura, Hořejší) – 5. Bár (Šugár), 35. Vostiňák (Rindoš), 37. Čech (Mišovic), 63. Rindoš (Starý, Sýkora). Rozhodčí: Kryštof Ovsík — Daniel Horažďovský, Jakub Teršíp. Vyloučení: 3:5, Hořejší (PIS) 5 plus do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.
Písek: Korytar (Polhorodnik) – Velíšek, Zralý, Čančura, Šipla, Cícha – Řehoř, Hlaváček, Sládek, Šindelář, Zátopek, Mikeska, Polák, Dubský, Hořejší, Kaiser, Cháb, Reiser, Fencl, Lechnýř
Chomutov: Suk (Tuček) – Filip, Mareš, Svoboda, Hynek, Sýkora – Česnohlídek, Šugár, Starý, Príhoda, Čech, Vondrášek, Bár, Vostiňák, Kincl, Mišovic, Rindoš