Junioři padli s Kladnem až na nájezdy

Ve třetí lednové neděli odcestovali hokejisté na zimní stadion do Kladna. Do utkání vstoupili lépe Jihočeši, ti se trefili na začátku deváté minuty. Domácí výběr srovnal hned v následné šanci. Vedení Králů přišlo znovu šest minut před koncem úvodní části. Na něj kladenští zareagovali gólem o minutu později. V druhé třetině se podařilo Rytířům odskočit na rozdíl tří bodů. Králové snížili sedm vteřin před koncem druhého dějství. V poslední třetině se hráčům podařilo srovnat krok v rozmezí pěti minut a tak se šlo do prodloužení. V něm žádný hráč neskóroval. Na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl Hanousek.
Liga juniorů 22/23, 28. kolo, ne 15.1.2023, Kladno, ČEZ STADION Kladno
Kladno
6:5sn
2:2, 3:1, 0:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 9. Kulich (Hanousek, Kouba), 16. Čarda (Hanousek), 29. Hanousek, 33. Kulich (Kouba, Hanousek), 35. Hanousek (Hurta, Hvězda), rozh. náj. Hanousek (TS) – 9. Reiser (Řehoř, Hořejší), 14. Dubský (Cháb, Lechnýř), 40. Lechnýř (Řehoř, Cícha), 48. Reiser (Hořejší), 52. Reiser (Čančura, Řehoř). Rozhodčí: Šimon Glanc — Matyáš Motl, Lukáš Kubas. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5.
Kladno: O. Hykel (O. Gabriška) — M. Čarda, M. Jakubec, D. Šeba, M. Šátek, A. Hvězda, V. Marcinek — L. Kulich, V. Hurta, A. Kofroň, M. Hanousek, T. Vološín, O. Kouba, T. Typolt, Z. Nedvěd, J. Kut, J. Halfar.
Písek: J. Korytar (D. Jansa) — M. Velíšek, L. Polák, M. Čančura, T. Šipla, J. Lechnýř, M. Cícha — D. Řehoř, O. Sabiniok, T. Hlaváček, O. Sládek, F. Šindelář, J. Zátopek, M. Mikeska, A. Dubský, M. Hořejší, Š. Kaiser, F. Cháb, J. Reiser, T. Fencl.