15.10.2006 Příbram vs Písek 3:4 603300,00
8.10.2006 Hvězda Praha vs Písek 1:6 601100,00

Články o hráči

Preview k zápasu
út 3.10.2023

Králové přijedou do arény Lvů

V první říjnové středě cestují naši hokejisté v rámci 4. kola do dalekého Mostu. Ten je v tabulce na průběžné sedmé příčce, písečtí jsou o dvě místa výše. Boj obou týmů o další druho-ligové body vypukne od 18 hod, kdy je plánováno úvodní buly.

so 12.1.2019

Husarský kousek! Tři góly za 36 sekund a druhý obrat proti Valachům

Senzační obrat! Písek prohrával na ledě druhého celku skupiny Východ HC Bobři Valašské Meziříčí po dvou třetinách už 3:0, ale skvělým obratem ve třetí části si zajistil přísun tří velmi důležitých bodů. Písečtí zvládli srovnat třemi slepenými brankami během půl minuty a později skóre otočili. Branky Písku vsítili Vladimír Hanus, Martin Koupal, Jakub Volf a Vojtěch Šuhaj! Drobnou kaňkou na jinak skvělém výsledku je pro Písek opět vysoký počet vyloučených hráčů a také nízká produktivita v přesilovkách. Bobři z Valašského Meziříčí ale nebudou mít na písecký tým dobré vzpomínky. Podobným způsobem ztratili i první vzájemný zápas v Písku, kde vedli 0:2, ale nakonec padli 4:2.

Aktuální zprávy
út 23.10.2012

K Otavě míří litoměřický záložní tým Sparty, zvládnou Písečtí svůj těžký úkol?

Písek – Písečtí prvoligoví hokejisté ve středu narukují do další ostré sezonní bitvy. V utkání patnáctého kola hostí od 18 hodin soupeře z Litoměřic.