Králové přijedou do arény Lvů

V první říjnové středě cestují naši hokejisté v rámci 4. kola do dalekého Mostu. Ten je v tabulce na průběžné sedmé příčce, písečtí jsou o dvě místa výše. Boj obou týmů o další druho-ligové body vypukne od 18 hod, kdy je plánováno úvodní buly.

Mostečtí Lvi

Domácí mají odehráno o kolo méně než jejich soupeř z Jihu Čech. Do nového ročníku vstoupili prohrou, když přijel na led nováček z Kralup, po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 3:3 a šlo se do prodloužení. V něm výhru Kralup vystřelil v 62. minutě Husarik. V poslední sobotě v září si Most vylepšil statistiky, když na svém stadionu přehrál vysokou výhrou Slovan konečným výsledkem 8:4. Za tyto dvě utkání nasbírali 4 body, které je posunuli na průběžné sedmé místo.

IHC Králové Písek

Hokejisté od řeky Otavy sezónu zahájili ve Wikov aréně. Tam zapsali první body za vítězství 1:3. Poté následovaly dvě kola na píseckém stadionu. Nejprve přijela Kobra, s tou hráči svedli vyrovnaný boj, který po 60. minutách byl 3:3 a musel rozhodnout nastavený čas. V něm v 64. minutě rozhodl na konečných 4:3 kapitán Volf. V dalším klání přijel nováček z Kralup, ten si vypracoval vedení 0:3, Písku se podařilo snížit zásluhou Matiáška a Rouska. Více toho náš výběr nestihl a prohrál těsně 2:3. Jihočeši jsou na páté pozici s 5 body.