Fotografie není přiložena

Jiří Vondřich

útočník
9
Narozen
4.3.1972 (37 let)
Hůl
levá
Váha
81 kg
Výška
178 cm

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

DatumUtkáníSkóreG A B +/− TMin
19.3.2009 Litoměřice vs Písek 3:1 0 0 0 0 0
17.3.2009 Písek vs Litoměřice 2:3 0 0 0 0 0
11.3.2009 Benešov vs Písek 5:4sn 0 1 1 0 0
7.3.2009 Písek vs Kobra Praha 3:0 0 0 0 0 0
4.3.2009 Roudnice vs Písek 2:13 2 0 2 0 0

Podrobnosti

Chyba 404 - soubor nenalezen.

Články o hráči


Preview k zápasu
út 29.9.2009

Stoprocentní Písek jede obhajovat neporazitelnost do Milevska

Páté kolo druhé ligy přinese zajímavé střetnutí nejen dvou klubů, ale také několika tváří. Písečtí k němu totiž zamíří na led blízkého souseda z Milevska a pro několik hráčů včetně trenéra Suchánka bude mít středeční utkání jistě zvláštní náboj. Nepříjemnou změnou v Milevsku byl odstup hlavního partnera, když se společnost ZVVZ rozhodla v další vzájemné spolupráci s tamním klubem nepokračovat. I přesto si milevský tým, který prošel téměř kompletní renovací, zatím nevede špatně. Prohru z Nymburka dokonale zastínila následující dvě utkání, ve kterých Jihočeši po sobě porazili Pelhřimov a Jindřichův Hradec. Jak dopadne první vzájemný souboj těchto klubů v novém ročníku? Úvodní vhazování je naplánováno na osmnáctou hodinu a pokud se na utkání nevypravíte sami, bude připraven tradiční online přenos.

Rozhovory
st 29.7.2009

"Doufám, že další sezóna bude pro Písek podstatně delší," věří Rudolf Suchánek

A je to tady! Tým IHC KOMTERM Písek odstartoval pondělním dnem závěrečnou část přípravy, během které tým od Otavy prověří celkem pět soupeřů. Aktuální soupiska Jihočechů čítá čtyřiadvacet hráčů včetně dvou gólmanů. „Pro mě bude teď hlavní, abych hráče pořádně poznal,“ objasňuje trenér, pro kterého je Písek novou štací. „Písku loni sezóna skončila velice brzy a hráči tak na ledě nebyli delší dobu. Věřím ale, že se s tím poperou a na led si zas rychle přivyknou,“ dodává Rudolf Suchánek, který v uplynulé sezóně dovedl Milevsko až před bránu první ligy.

Zápasy
st 11.3.2009

Zápas v Benešově rozhodl - Písek končí třetí a narazí na Litoměřice

Prohrou 4:5 po samostatných nájezdech zakončili základní část druhé ligy hokejisté Písku. Po kontumaci zápasu Milevsko - Roudnice ve prospěch našeho okresního souseda končí na třetím místě a v prvním kole vyřazovacích bojů se utkají s hokejisty z Litoměřic. O všem rozhodl zápas v Benešově, ve kterém Písek po většinu utkání jen dotahoval náskok soupeře. Utkání nakonec rozhodly trestné nájezdy, za hosty neuspěli postupně Míka, autor dvou branek Bláha, Mazanec, Vondřich i Hovora. Všechny vítězství jsou však teď zapomenuta, jede se nanovo, boj o první ligu začíná.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy