15.12.2004 Kadaň vs Písek 5:1 5431031100,00

Sezóna  Klub                                       Z  Min.  OG Zás.  Prům.   %  SO
2004-05 IHC Písek (1.liga)                         1   54    0  31   0,00 100,0  0
        IHC Písek - jun. (LJ)                      3  180    6   -   2,00     -  0

Články o hráči

st 25.10.2023

Králové v Chomutově makali, ale na obrat nedosáhli

Písek zanechal v chomutovské aréně dobrý dojem, i přes rychlé manko 3:0 se dokázal postavit na nohy a snížit na 3:2. Ve druhé třetině Králové kousali, ale vyrovnat nedokázali. To se naopak povedlo favoritovi soutěže, který definitivně rozhodl ve třetí třetině.

st 30.8.2023

Králové za tři minuty otočili vývoj okresního derby

Králové se v přípravném utkání s Milevskem rozjížděli pomalu, sympaticky bojující tým hostů kousal, ale herní a střeleckou převahu nakonec Písek zúročil slepenými góly ve třetí třetině. Králové slaví první výhru v přípravě v poměru 4:2.

Mládežnický hokej - zápasy
so 4.12.2021

Duel s dramatickým závěrem skončil vítězstvím píseckých juniorů!

Písečtí junioři odcestovali k další bitvě do Prahy, kde se utkali s Kobrou. Nepříjemný soupeř kousal hlavně v závěrečné třetině, neboť po čtyřiceti minutách bylo skóre příznivé pro Krále, kteří vedli 4:0 a už to vypadalo, že Písek dohraje posledních dvacet minut v klidu. To se ale nestalo a svěřenci trenéra Hájka zaveleli k obratu. Kontaktní branka na 3:4 padla tři minuty před koncem a naštěstí pro Písek už vyrovnávací branka nepadla. Mladí Králové si po této výhře upevnili první příčku ve skupině a na druhou Chrudim mají náskok šesti bodů. Za Písek se v tomto klání prosadili Ryba, Kříž, Pitel a kapitán týmu Kurfürst.