Už je to tady! Písek začne ligový ročník doma proti Příbrami

Dlouhá příprava na sezónu 2022/2023 skončila a nyní začíná pro písecké hokejisty další výzva – válčit v Západní konferenci proti týmům jako jsou například Tábor, Chomutov či Ústí nad Labem. Kádr se oproti minulému ročníku proměnil, přišlo několik šikovných hokejistů, kteří budou s králem na hrudi bojovat pod lodivodem Tomášem Matušíkem. Utkání s Příbramí startuje v 18:00.

IHC Králové Písek

Mužstvo z Písku absolvovalo během přípravy osm duelů, z nichž pět vyhrálo. Písečtí hokejisté se ku příkladu dvakrát utkali s Příbramí, Klatovy a Milevskem. Jak již bylo zmíněno, tak v kádru proběhlo několik změn. Do královského města přišel šikovný bek Jan Radoš nebo útočníci Jan Matiášek, Lukáš Prášek či Jan Březina. Písek rozhodně nebude patřit mezi favority konference, ale jak bylo vidět v přípravných duelech, tak trápit a deptat soupeře jednoznačně bude.

HC Baník Příbram

I Příbram má za sebou náročnou přípravu. Středočeši se představili v Táboře či Klatovech. Baník před sezónou právě hlavně v Klatovech loupil. Ze západu Čech do Příbrami přišli útočníci Petr Eret nebo Jakub Procházka. Z Tábora pak do Příbrami přestoupil další šikula Josef Hasman. Očekává se, že celek vedený trenérem Pavlem Markem bude svádět tuhé boje na vrcholu tabulky, tak jako tomu bylo minulý ročník.

Vstup na zimní stadion bude možný pouze od Výstaviště.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy