Písecký výběr prověří znovu Příbram

Domácí hokejisté si zahrají v předposledním kole přípravy s Příbramí, která je nováčkem 2. ligy. Utkání začíná na zimním stadionu v Písku v 18 30 hod, kdy bude vhozeno úvodní buly.

Oba soupeři se potkali v rámci přípravných zápasů už jednou v první polovině srpna. Příbram na svém ledě přivítala oslabenou sestavu Písku, kteří hráli jen v šestnácti hráčích.

Domácím se dařilo lépe, kdy se ujali vedení už v úvodní třetině. V druhé části Písek tlačil, ale po dvojnásobném oslabení se nováček dvakrát prosadil. Pak přidal ještě další gól na 4:0. Píseckému áčku se podařilo snížit zásluhou Koupala a Bednaříka na 4:2. V poslední třetině po tlaku žluto-modrých vsítila Příbram další trefu. Za písecké se dokázal ještě prosadit Hučko, ale domácí si vzali třígólové vedení zpět a nakonec vyhráli 6:3.