Archiv

Preview k zápasu
po 26.2.2024

Poslední dva domácí duely jsou tady! Ve středu se v Písku ukáží hokejisté Chebu!

Oběma středečním aktérům již v letošní sezóně o nic nejde. Písek se vyhnul záchraně a Cheb ztrácí deset bodů na příčku, která zaručuje předkolo play-off. Oba celky ale ještě nic nevypouští. Písek v sobotu trápil favorita z Benátek až do poslední chvíle a Cheb sahal po bodech v Kralupech. Domácí utkání vypukne v 18:00.

po 29.1.2024

Krále čeká bitva v Chebu!

Nadstavbové boje po víkendové pauze pokračují a tentokráte los zanese písecké hokejisty na led Chebu. Králové stále bojují o první dvě příčky, které zaručují předkolo play-off. Svěřenci kouče Mazance ztrácejí konkrétně šest bodů na druhou Kobru. Cheb se ovšem drží v těsném závěsu na třetím místě. Oberou Jihočeši papírového favorita?

Aktuální zprávy
po 30.10.2023

Výsledkový servis mládeže

Přinášíme výsledkový servis písecké mládeže po uplynulém víkendu.

Do královského města přijede předposlední Cheb!

Další domácí duel čeká na písecké hokejisty v druholigovém programu. K řece Otavě zavítá nepříjemný celek z Chebu, který dominuje především tvrdou hrou a nebezpečnými brejky. Utkání o důležité body vypukne tuto středu v tradičních 18:00.

Mládežnický hokej - zápasy
so 4.3.2023

Junioři v Kotlině neuspěli

Písečtí junioři po úspěchu nad Chrudimí odcestovali na Vysočinu, kde se střetli s favorizovaným Brodem. Jihočeši se dostali v úvodní třetině do vedení, ale pak se postupně domácí dotahovali a předvedli strhující finiš ve třetí třetině, když se Bruslaři prosadili hned třikrát. Za Písek se trefili Cháb a Sládek

so 10.12.2022

Fazóna juniorů pokračuje! Formu píseckých mladíků pocítil Salzburg!

Písečtí junioři nepřestávají překvapovat! Po výhře nad lídrem z Přerova si písecká organizace připsala další cenný skalp, když ve večerních pátečních hodinách přehrála rychlostně a technicky vybavený tým ze Salzburgu. Loňský extraligový mančaft sice dokázal srovnat s Pískem krok, ale ve třetí periodě rozhodl o zisku tří bodů Sabiniok. Králové předvedli po celých šedesát minut bojovný výkon, který byl podpořen skvělými zákroky Korytara. Dvakrát se trefil Sládek a jeden přesný úder zaznamenal i obránce Šipla.

ne 2.10.2022

Juniorka se dál trápí, padla s Technikou

Písečtí junioři se v neděli představili na domácí půdě proti Technice Brno. Výtečná první třetina, ve které Písek přehrával svého soka ve všech ohledech však k úspěchu nestačila. V prostřední části přišel ze strany Králů výpadek a celek z Brna nasázel čtyři branky. Ve třetí třetině se sice Písku podařilo snížit, ale zbytek zápasu si dokázala Technika pohlídat.

čt 19.5.2022

Novinky z A-týmu na startu letní přípravy

Na prahu přípravy před novou druholigovou sezonou dochází k několika změnám kolem A-týmu Králů z Písku. Jeho vedení přechází zpět pod zapsaný spolek IHC Králové Písek, jehož předsedou je Mgr. Lukáš Tramba a místopředsedy Petr Kozel Ph.D. a Dušan Benák.

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

ne 20.2.2022

Lukáš Bednařík: Čtyři góly? Naposled v přípravce. Zápas jsme nezabalili

Ve 40. kole bral Písek bod na ledě Klatov, které válčí o účast v druholigovém play-off. V bláznivém zápase Písek o dva góly vedl, pak zase o tři prohrával, nakonec v posledních minutách a vteřinách vybojoval alespoň bod, když padl 7:6 v prodloužení. Zápas zhodnotil autor čtyř gólů - útočník Lukáš Bednařík.

st 2.2.2022

Junioři mají na kontě již šestou výhru v řadě!

I na písecké juniory čekala dohrávka 33. kola, která se odehrála netradičně v úterý večer. Na led prvního Písku přijela okleštěná sestava Kralup nad Vltavou. Hokejisté z Kralup dokázali držet krok pouze v první třetině, posléze se na nich podepsala především nedostatečná fyzička. Jihočeši duel dovedli do vítězného konce a připsali si výhru 5:1. Prosadili se Hála, Andrle, Sládek, Dubský a Hrakholski, který v utkání přidal ještě dvě nahrávky.

pá 21.1.2022

I havlíčkobrodská juniorka v Písku tvrdě narazila

Souboj prvního s druhým nabídlo aktuální kolo Ligy juniorů. Královská družina se ale musela obejít bez nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Peška, a i o nejlepšího kanonýra Jaroslava Kreuzmana. Aby toho nebylo málo, tak na soupisce Písku chyběl i brankář Vondraš, který v posledních zápasech předváděl dechberoucí výkony. I přes tyto silné absence si dokázali svěřenci trenéra Volfa dokráčet pro vysoké vítězství 6:2. Dvakrát se přesně trefil Kovařík, po jedné brance mají Hollar, Hrakholski, Dubský a Sládek.

so 16.10.2021

Proti Chebu i s novou tváří v obraně

V sobotu 16. října od 17 hodin odehrají písečtí hokejisté další domácí utkání. Sérii duelů u Otavy završí střetnutí s nepříjemných Chebem. Souboj tabulkových sousedů slibuje ostrou bitvu o důležité druholigové body.

po 8.6.2020

Nový trenér a manažer Luboš Rob: Všichni musíme cítit vzájemnou důvěru

Po mladém a vynikajícím trenérovi Karlu Herrovi, kterému právem náleží za jeho tři roky práce v klubu velké poděkování, přebírá kormidlo druholigového A-týmu někdejší vynikající hokejista ošlehaný nejvyšší soutěží Luboš Rob. V posledních letech působil jako asistent hlavního kouče budějovického Motoru a také vedl tamní extraligovou juniorku jako hlavní kouč. Jeho asistentem u týmu Králů z Písku bude Václav Šrámek.

so 7.3.2020

Dorostenci po vysoké výhře zaváhali

Kolotoč utkání Ligy dorostu je v plném proudu. V tomto kole přijeli Králové na led Benátek, kde sehráli s tamním celkem poměrně vyrovnanou partii. Do utkání vstoupil lépe Písek, když ve třetí minutě propálil brankáře Sládek. Poté pak přišel dvojitý zářez soupeře. Píseckým se však zkraje druhé části podařilo srovnat, ale Benátky se utrhly ze řetězu v rozmezí necelých tří minut skórovaly třikrát. Písecké vrátil do hry brankou Rottenberg, avšak ve třetí třetině už branka nepadla a dorostenci se vrací domů s nepořízenou. Své zaváhání mohou odčinit už dnes, když se na vlastím ledě utkají s Velkými Popovicemi.