Králové nestačili na domácí Cheb

Ve středečním zápase jeli písečtí bojovat na chebský led, tam o vývoji rozhodla už první třetina, kde si hráči v modro-bílém připsali tři góly, postupně se radovali Čejka, Krutina a Rozhon. Za Písek se trefil až ve 47. minutě Koupal, nikdo jiný ze spoluhráčů neskóroval a tak Stadionu zůstaly body doma a Králové tak odjíždějí z prázdnou.
2. liga - Západní konference 23/24, 0. kolo, st 31.1.2024, Zimní stadion města Cheb
HC Stadion Cheb
IHC Králové Písek
3:1
3:0, 0:0, 0:1
Branky a nahrávky: 6. Čejka (Tóth, Innanmaa), 10. Krutina (Davídek, Šik), 19. Rozhon (M. Švec, V. Skuhravý) – 47. Koupal (Pechlát, F. Kolář). Rozhodčí: Hlinka – Motl, Bertík. Vyloučení: 4:2. Diváci: 235. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1.
HC Stadion Cheb: Kašpar (K. Kolář) – Innanmaa, Vogel, Karpov, Vápeník, Šik, V. Stejskal, Zolnaj, Kořán (C) – Tóth, Prošek, Klíma – Krutina, Rozhon, Davídek – V. Skuhravý, Krejsa, Vašíček – Čejka (A), A. Vlach, M. Švec. Trenér: Václav Skuhravý.
IHC Králové Písek: T. Dvořák (I. Svoboda) – J. Turek, Tolar, Radoš (A), Vajner, Pavlát, Čunát – Pouzar, Hollar, Rousek – Volf (C), Koupal, F. Petrásek – Hracholski, Matiášek, Pechlát – Vá. Brož, Marcilis, F. Kolář. Trenér: Milan Mazanec.