St. dorost:  tým | zápasy: z.část příprava
Ml. dorost:  tým | zápasy: z.část příprava
St. žáci:  tým Ml. žáci:  tým
4.třída:  tým 3.třída:  tým

středa 22.3.2017 | Pavel Kovanda

Mladší dorostenci v derby rozstříleli Vajgar a slaví prvenství ve skupině o udržení!

Mladší dorostence čekalo poslední utkání sezóny 2016/2017 proti Jindřichovu Hradci a už před zápasem bylo jasné, že prvenství v nadstavbové skupině E už nikdo neohrozí. Do zápasu vstoupil lépe Písek, který vedl 4:0, ale vedení se nebezpečně tenčilo. Vypadalo to, že ve třetí třetině se strhne boj o každý kousek ledu. Písek však dokázal v závěrečné části vstřelit deset branek a se sezónou se rozloučili ve velkém stylu.   celý text

neděle 19.3.2017 | Pavel Kovanda

Mladší dorostenci si hravě poradili s Kobrou

Mladší dorostence čekal od 10:00 duel proti HC Kobra Praha. V tomto utkání byl domácí celek jasně lepší a zaslouženě slaví vítězství 5:0. Po první třetině byl stav utkání 3:0. Zbytek zápasu si dokázal Písek pohlídat a v posledních minutách přidal ještě dvě branky.   celý text

čtvrtek 16.3.2017 | Pavel Kovanda

Mladší dorostenci v odvetném utkání padli v Mladé Boleslavi

Mladší dorostence čekal další odvetný zápas nadstavbové skupiny E, ve kterém zavítali do Mladé Boleslavi a pokoušeli se napravit zaváhání z minulého střetnutí, kde Písek v závěrečné části pětkrát inkasoval a přišel o výhru. V dnešním utkání kralovali domácí, kteří vsítili sedm branek a jasně zvítězili. Za Písek se prosadil Vokoun, Řehoř a Novotný.  celý text

neděle 12.3.2017 | Pavel Kovanda

Mladší dorostenci přetlačili Třebíč a slaví těsnou výhru

V odvetném utkání nadstavbové skupiny E zavítali mladší dorostenci do Třebíče, kde je čekal nelehký souboj o důležité body do tabulky. Po dvou periodách byl stav nerozhodný 2:2, ale ve třetí třetině svým třetím gólem pečetil výhru Písku František Januška, který podtrhl svůj dnešní skvělý výkon.  celý text

neděle 26.2.2017 | Kateřina Němcová

Mladší dorost má za sebou další přetahovanou o výhru, Krkonoše v Písku nakonec těsně padly

Po minulém nezdaru se zálohou mladoboleslavských Bruslařů si mladší dorostenci Písku mínili v utkání proti Krkonoším náležitě spravit chuť. Šesté kolo bojů o udržení pro ně však rovněž znamenalo pořádně těžkou šichtu. Ačkoliv měli mladí Jihočeši jednoznačně navrch co se pohledných kombinací a zanechaného dojmu ze vstřelených branek týče, efektivtiou a hlavně počtem jim jejich soupeř naprosto stačil. Přestože v jejím průběhu padla naprostá většina přesných zásahů, nebyla první dvacetiminutovka ani zdaleka tou, která o konečném výsledku celého zápasu rozhodla. Písečtí v jejím úvodu nejprve dvakrát ztráceli, vzniklé manko ale dokázali pokaždé smazat. A nejen to. V jejím závěru se dokonce těšili z příjemného vedení, o které nicméně v následujících dvou třetinách znovu přišli. Svůj triumf 5:4 si pojistili až trefou v čtyřiačtyřicáté minutě, po níž už svého soka dokázali držet zkrátka. Vydařené klání za sebou mají především František Januška a Matěj Novotný, kteří nasbírali shodně po třech bodech.   celý text

pátek 24.2.2017 | Kateřina Němcová

Junioři korunovali svou sezonu zaslouženou výhrou nad Velkými Popovicemi

Po včerejší vítězné generálce proti výběru Krkonoš, kterou se junioři mínili náležitě připravit na poslední letošní utkání s Velkými Popovicemi, panovaly v ochozech píseckého zimního stadionu mírné obavy z toho, zdali svěřencům trenéra Volfa nezvlhne v důsledku předcházející gólové sklizně při jejich sezónní derniéře střelecký prach. Nakonec si však všichni, které tato mylná domněnka přepadla, mohli náležitě oddychnout. Mladíci od Otavy totiž svému obávanému rivalovi vrátili vše i s úroky, když se svým výborným výkonem postarali o reprízu posledního vzájemného klání, v němž Slavoj přehráli v poměru 2:5. K výhře se odrazili již v úvodní dvacetiminutovce, kdy si po zásluze připsali hned tři přesné zásahy. Své dílo pak dokonali v průběhu druhého dějství, během něhož skórovali ještě dvakrát. Páteční večer patřil především úderné dvojici ve složení Dominik Novotný a Patrik Šebesta, jimž oběma se podařilo vsítit dvě branky a na další dvě přihrát. Jihočeši tak celou sezonu uzavřeli celkovým ziskem třiasedmdesáti bodů, díky čemuž skončí nejhůře pátí.   celý text

Další stránky
123456>>

Mladší dorostence čekalo poslední utkání sezóny 2016/2017 proti Jindřichovu Hradci a už před zápasem bylo jasné, že prvenství v nadstavbové skupině E už nikdo neohrozí. Do zápasu vstoupil lépe Písek, který vedl 4:0, ale vedení se nebezpečně tenčilo. Vypadalo to, že ve třetí třetině se strhne boj o každý kousek ledu. Písek však dokázal v závěrečné...