Archiv

Aktuální zprávy
včera

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!

včera

TRY-OUT dorostu se koná 6. dubna!

Pořádáme try-out pro hráče v kategorii dorostu. Pokud se chceš poprat o místo v týmu tradičního klubu, který hraje druhou nejvyšší soutěž dorostu, máš šanci! Vidíme se v sobotu 6. dubna. Kontaktní osobou je pan Pavel Hejl (tel.: +420 734 123 530). TRY-OUT je vypsán pro hráče ročníků 2008 a 2009. Zájemci mají možnost trénovat s dorostem už před termínem TRY-OUTu.

Rozhovory
út 12.3.2024

Lukáš Volf: Letos jsme na předkolo asi neměli

Nejlepší v bodování, ani jednou nechyběl a osobně se angažoval v návratu fans do kotle v nejdůležitější části sezony. To je stručný výčet toho, jak se v píseckém dresu rval kapitán Lukáš Volf. Sezonu zakončil jako nejproduktivnější hráč Písku s 45 body ve 40 zápasech. Své dojmy sdělil po posledním utkání.

po 4.3.2024

Čtyři góly jsem dal naposledy v dorostu, říká střelec Jan Matiášek

Králové si užili poslední zápas sezony ve velkém stylu. Doma dali osm gólů. K vidění byl bezstarostný útočný hokej se spoustou šancí, který se musel divákům líbit. Hned polovinu píseckých gólů pověsil za záda gólmana Kralup nejlepší střelec Písku v sezoně Jan Matiášek. Po zápase se postavil před mikrofon klubové redakce.

so 2.3.2024

One Man Show Jana Matiáška ozdobila poslední duel sezóny

Závěrečný duel proti Kralupům nad Vltavou byl pastvou pro oko fanouška. Dohromady padlo dvanáct gólů a v divoké přestřelované uspěl výběr Kouče Mazance 8:4. Hned o čtyři trefy se postaral Jan Matiášek, který už v první periodě zkompletoval hattrick. Jihočeši se tak se sezónou 2023/2024 rozloučili vítězně.

Preview k zápasu
pá 1.3.2024

Poslední zápas v sezóně klepe na dveře, do Písku přijedou Kralupy nad Vltavou.

V první březnové sobotě zakončí svoje putování hokejovou sezónou domácí Králové a také Kralupy nad Vltavou, které přijedou na poslední kolo k Otavě. Oba týmy již do další části bojů nezasáhnou. Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

pá 1.3.2024

Jan Radoš: V nadsvatbě nám chyběly zkušenosti a síly

Neproduktivnější obránce Králů Jan Radoš byl i v letošní sezoně jedním ze základních stavebních kamenů sestavy a potvrdil to i bodovým přísunem. Urostlý bek Písku se ohlédl za utkáním s Chebem (1:2pp) i celou nadstavbou.

Mládežnický hokej - zápasy
čt 29.2.2024

Bruslaři otočili vývoj za necelých osm minut, mladí Králové padli o jediný gól

Ve čtvrtečním podvečeru se odehrál souboj v Kotlině. Jihočeši otevřeli skóre v 10. minutě zásluhou Hanzáka. Bruslaři se dlouho trápili, díky skvělému výkonu Schacherla a po dvou třetinách nedokázali srovnat krok. Vyrovnání přišlo až v poslední části, když hráli domácí přesilovku, kterou zužitkoval Windegger. V 52. minutě dokonal obrat Nový a havlíčkobrodští zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

st 28.2.2024

Drama s Chebem rozlousklo až prodloužení

Souboj týmů, kterým již o nic nejde nabídl vyrovnanou podívanou. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a v prodloužení se štěstí usmálo na hostující mančaft. Utkání bylo zbytečně kouskované hlavně kvůli trestům a hromadě Icingům. Za domácí se prosadil obránce Radoš. Skvělé zákroky v brance předváděl junior Císař.

po 26.2.2024

Poslední dva domácí duely jsou tady! Ve středu se v Písku ukáží hokejisté Chebu!

Oběma středečním aktérům již v letošní sezóně o nic nejde. Písek se vyhnul záchraně a Cheb ztrácí deset bodů na příčku, která zaručuje předkolo play-off. Oba celky ale ještě nic nevypouští. Písek v sobotu trápil favorita z Benátek až do poslední chvíle a Cheb sahal po bodech v Kralupech. Domácí utkání vypukne v 18:00.

ne 25.2.2024

Písek v Benátkách dotahoval skóre, nakonec těsně padl

V posledním venkovním utkání sezony už hráli Králové pouze o čest. A nutno dodat, že favoritovi pěkně znepříjemnili jeho boj o jistotu předkola play-off. Středočeši nakonec zaslouženě vyhráli 4:3 po utkání, ve kterém se Písečtí nadechli ke stíhací jízdě.

pá 23.2.2024

Králové přijíždí do Benátek nad Jizerou

V 10. kole v poslední únorové sobotě se před domácím publikem Benátek představí Králové. Ty už tři kola před koncem nadstavby do dalších bojů nezasáhnou a mohou si jen vylepšit celkové místo v tabulce. Naopak jejich soupeř z Benátek jde do utkání v roli favorita a pokud zaznamenají body zajistí si účast v předkole play-off. Úvodní buly je naplánováno už na 15 hod.

po 19.2.2024

Jan Matiášek: Nechtěli jsme mít v hlavách, že bychom hráli o záchranu

Na předkolo play-off 2. ligy už Písek šanci neměl, ale k jistotě záchrany mu ještě jeden krůček chyběl. "Máme v týmu hodně mladých kluků, tak to možná někdo mohl mít v hlavách. Důležité bylo si to nepřipouštět s snažit se každý zápas," říká útočník Jan Matiášek, který u výhry nad Hronovem 8:4 zapsal dva góly a tři asistence. Písek díky zisku tří bodů definitivně rozhodl, že boje o záchranu soutěže se ho ani letos týkat nebudou.

ne 18.2.2024

Domácí Havířov slaví výhru, Králové se neprosadili

V nedělním odpoledni bylo na programu 35. kolo. V něm ve své aréně už na konci úvodní části šel Havířov do vedení prvním zásahem. Ve druhé třetině gól nepadl. V poslední části se ještě havířovští prosadili dvakrát, písečtí v tomto zápase nevstřelili žádný gól a z Gascontrol Arény odjíždějí s prázdnou.

so 17.2.2024

Druholigová příslušnost zachráněna! Písek deklasoval Hronov!

Byl to právě Hronov, u kterého započala černá série Písku. Dnes ale proti Hronovu Písek zrušil proherní kletbu a předvedl parádní týmový výkon, který přinesl vysoké vítězství 8:4. Jihočeši se tak po dnešku již nemusí otáčet za sebe, neboť je jasné, že Písek se již nepodívá na poslední tabulkovou příčku. Krále teď čeká týdenní hokejová pauza. Svěřenci kouče Mazance se na ledě objeví až za týden v Benátkách nad Jizerou.