Juniorům se šestigólovou ztrátu stáhnout nepodařilo

Po první třetině juniorského utkání s Popovicemi se zdálo, že je o vítězi rozhodnuto. Opak byl ale pravdou. Písečtí junioři zbraně nesložili a dvanáct minut před koncem utkání prohrávali už jen o jeden gól. Pak se ale do pootevřené obrany dvakrát dostali Popovičtí a otěže zápasu opět strhli na svou stranu.
Liga juniorů, sk. střed, 9. kolo, pá 17.10.2014
Velké Popovice
5:8
0:6, 2:0, 3:2
Branky a nahrávky: 27. Flegl, 35. Duchoň (Frühauf), 43. Paukner (Flegl, Šergl), 43. Horažďovský (Kajtman, Rod), 46. Volf (Duchoň, Dědič) - 7. Tabašek, 8. Kukačka (Teršíp), 10. Teršíp (Kukačka), 11. Preisler (Časenský, Kadlec), 18. Kukačka (Černý), 18. Preisler, 49. Časenský (Preisler), 57. Široký (Preisler). Rozhodčí: Mertl - Šperl, Jílek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 84. Průběh utkání: 0:6, 5:6, 5:8.
Písek: Kolář (od 10. Pekárek) - Šmíd, Koutenský, Hřebíček "C", Frühauf, Šergl, Bartůněk, Rod, Volf, Skala, Flegl, Vlk, Duchoň, Horažďovský "A", Kajtman, Paukner "A", Holub, Dědič.
Velké Popovice: Kostka (od 41. Hruška) - Honc, Tabašek, Kukačka, Urch, Černý, Ruibar, Morava, Janáč, Beran, Tumpach, Časenský, Teršíp, Široký, Mrva, Preisler, Prokopec, Kadlec.