Junioři přetlačili Šumperk

Písečtí si už v úvodní třetině vypracovali vedení o tři branky. V další části se jednou trefili Draci, o pár minut později znovu udeřili žluto-modří. Ve třetí periodě domácí vsítili tři trefy, ale hosté skórovali ještě dvakrát a nakonec si odvezli výhru o dva zásahy a cenné body ze Škoda arény.
Liga juniorů 23/24 - skupina Západ, 28. kolo, ne 14.1.2024, Šumperk, Škoda aréna
Draci Šumperk
IHC Králové Písek
4:6
0:3, 1:1, 3:2
Branky a nahrávky: 26. Tomeš (Seidenglanz, Izák), 41. Jarmara (Jeřábek), 53. Hejátko (Škrabal, Plhal), 59. Cekr (Lichner, Plhal) – 4. Hohenberger, 6. Hohenberger (Hofrajtr), 18. Čunát (Seidl), 30. Pospíchal (Smetana, Šipla), 48. Seidl (Prušák), 52. Seidl (Tolar, Hohenberger). Rozhodčí: Jakub Gebauer — Tomáš Bezděk, Michal Frais. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 136. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 2:6, 3:6, 4:6.
Draci Šumperk: O. Putin (P. Rygl) — L. Plhal, M. Jarmara, M. Slabý, D. Cekr — F. Hejátko, D. Jeřábek, T. Lichner, O. Netolický, M. Izák, M. Škrabal, J. Haas, K. Seidenglanz, T. Tomeš, A. Szabó, J. Najman.
IHC Králové Písek: M. Císař (A. Schacherl) — J. Lukáš, M. Smetana, A. Prušák, T. Šipla, M. Velíšek, V. Tolar, L. Čunát — J. Pospíchal, J. Kurfürst, D. Hohenberger, J. Seidl, A. Hofrajtr, M. Kozlík, A. Dubský, J. Zátopek.