V Pasově se radovali domácí Black hawks

Těžký zápas v německém Pasově končí výhrou 6:3 pro domácí černé jestřáby. Za Písek se trefili Jan Matiášek, Marcel Dvořák a Lukáš Prášek. Po první třetině bylo skóre vyrovnané 2:2. Ve druhém dějství domácí odskočili do vedení 4:3. Ve třetí třetině už Jihočeši gól nepřidali, naopak domácí vsítili dva. Dvakrát se proti svému bývalému týmu trefil útočník Jakub Čížek, který je novou posilou pasovských jestřábů.
Příprava A-tým 22/23, 6. kolo, pá 9.9.2022, Eis arena Passau
Pasov
6:3
2:2, 2:1, 2:0
Branky a nahrávky: 4. Ovaska (Franz, Dybowski), 19. Čížek (Bitmosky, Kolesnikov), 25. Franz (Janzen, Dybowski), 28. Bitomsky (Kolesnikov, Reich), 58. Čížek (Ovaska, Kolesnikov), 59. Schäfer (Popoff, Ovaska) - 11. Matiášek (Prášek, Volf), 20. Dvořák (Kadlec, Brož), 35. Prášek (Radoš, Macháček). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 250.
Pasov: Fössinger (Hayer) - Jakob, Willaschek, Lehner, Mantsch, Manuul, Schlauderer, Dybowski, Reich - Kolesnikov, Franz M., Franz J., Schäfer, Janzen, Popoff, Rott, Čížek, Vöst, Greb, Ovaska, Bitomský
Písek: Kříž - Dvořák, Novák, Turek, Hanus, Radoš, Tampier - Bednařík, Matiášek, Macháček, Koupal, Volf, Hollar, Brož, Březina, Prášek, Pouzar, Andrle, Kadlec