Třemošná na svém ledě po vyrovnaném boji porazila Krále

V pátečním podvečeru přijeli mladí Králové do arény Třemošné. Ta už po sedmi minutách prohrávala o gól, když se trefil Lukáš. Vedení hostům vydrželo až do 54. minuty, když ve vlastním oslabení srovnal Krasanovský. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm v 65. vítěznou trefou rozhodl Šmíd.
Liga juniorů 23/24 - skupina Západ, 34. kolo, pá 16.2.2024, Třemošná, Sport Aréna
HC Meteor Třemošná
IHC Králové Písek
2:1p
0:1, 0:0, 1:0 - 1:0
Branky a nahrávky: 54. Krasanovský (Bláha), 65. Šmíd (Bláha, Beníšek) – 7. Lukáš (Mikeska, Sládek). Rozhodčí: Martin Němec — Maxmilián Hošťálek, Jan Brtník. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1.
HC Meteor Třemošná: F. Ženíšek (J. Kadlec) — K. Tran Le, M. Malý, T. Holubec, J. Bláha, J. Hnát — Š. Kaiser, J. Pluhař, M. Krasanovský, J. Reiser, D. Fábera, J. Beníšek, J. Sieger, J. Kuneš, R. Krištof, Z. Šmíd, Š. Albrecht.
IHC Králové Písek: M. Císař (A. Schacherl) — J. Lukáš, M. Smetana, A. Prušák, T. Šipla, J. Kozel, A. Gřegořek, V. Tolar, L. Čunát, M. Velíšek — J. Kretschmer, M. Mikeska, J. Kurfürst, M. Kozlík, A. Dubský, J. Zátopek, O. Sládek.