Písek zabodoval v Chebu. Slaví vysokou výhru!

Na ledě Chebu Písek šokuje vysokou výhrou 8:1! Skvěle, hoši! Čtyři branky dal Kuba Čížek, další trefy přidali Honza Sýbek, Lukáš Volf a Fanda Januška. Vítězství podpořil vynikajícím výkonem brankář Richard Kříž, který bojoval o čisté konto až do samotného závěru, kde poprvé inkasoval. Jinak se ale zápas odehrával v režii píseckých střelců. Králové vedli po první třetině 3:0, po 40. minutách drželi čtyřbrankové vedení, které navyšovali i v závěrečné periodě. Písek nakonec vyhrál 8:1.
2. liga - skupina Jih, 27. kolo, ne 2.1.2022, Zimní stadion Cheb
Cheb
1:8
0:3, 0:1, 1:4
Branky a nahrávky: 60. Rozhon (Trapl, Prošek) – 9. Januška (Dudáček), 15. Čížek (Masopust, Dosek), 16. L. Volf (Novák, Sýbek), 36. Čížek (Bednařík, M. Masopust), 46. Sýbek (L. Volf, Novák), 48. Čížek (Bednařík), 50. L. Volf (Sýbek), 57. Čížek. Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Sýkora. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 234.
Cheb: Kašpar (46. Pitoňák) – Vasiljev, Stejskal, Vápeník, Leština, Kořán, Šik, Strýček – Prošek, Rozhon, Berčík, Hafijanič, Krutina, Troška, Vašíček, D. Novotný, Trapl, Holub (C), Fečo, Bubanec.
Písek: Kříž – Novák, Dudáček, Tampier, Dosek, Kouba, Hail, Turek – L. Volf, Šuhaj, Sýbek (C), Masopust, Čížek, Bednařík, Novotný, Januška, J. Volf, Brož, Rod ml.