Králové vezou těsnou výhru, rozhodl Hollar

Písecké áčko odcestovalo do dalekého Jablonce, kde je čekal další zápas v jednom týdnu. Vlci si vypracovali po úvodní části vedení o dvě branky. Na začátku prostřední třetiny přišlo navýšení o další gól a s Jihočechy to nevypadalo vůbec dobře. Obrat Králů nastartoval v polovině boje Brož. O dvě minuty později přišel další zásah a kontaktní trefa z hokejky Radoše. Necelých šest minut před koncem vsítili hoši od Otavy vyrovnávací bod zásluhou Březiny. Rozhodující gól vystřelil Hollar a žluto-modří dokonali obrat.
2. liga - Západní konference 22/23, 29. kolo, so 7.1.2023, Jablonec nad Nisou, Městský zimní stadion
Jablonec nad Nisou
3:4
2:0, 1:2, 0:2
Branky a nahrávky: 16. Folda, 18. Jursa (Had, Kačírek), 22. Foerster (Špaček, Abraham) – 30. Brož (Hollar, Novotný), 32. Radoš (Bednařík, Hrakholski), 55. Březina (Pouzar, Novák), 56. Hollar (Brož, Pavlát). Rozhodčí: Pastier – Štěpánek, Teršíp. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Diváci: 125. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 3:2, 3:3, 3:4.
Jablonec nad Nisou: Horák (Jelínek) – Koutecký, Abraham, Pavlů "C", Starý, Had, Pilek – Kačírek, Maďar, Dospěl, Špaček "A", Brokeš "A", Jursa, Foerster, Folda, Švík, Bouřil. Trenér: Jan Šuráň
Písek: D.Novák (Kříž) – F.Novák, Radoš "A", Dudáček, Pavlát, Hanus, Turek – Březina "A", Brož, Hollar, Hrakholski, Koupal, Matiášek, Volf "C", Novotný, Bednařík, Macháček, Pouzar. Trenér: Tomáš Matušík