Kobra v prodloužení skolila mladé Krále

První říjnovou neděli odcestovala písecká juniorka do Prahy, kde se utkala s Kobrou. Utkání bylo více než vyrovnané a po šedesáti odehraných minutách byl stav nerozhodný. Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém si vedla lépe Kobra, která urvala bod navíc. Píseckým juniorům se v utkání nepodařilo vstřelit branku při vyrovnaném počtu hráčů na ledě. Dvakrát se prosadili v přesilovce a jednou v oslabení. Na listinu střelců se zapsali: Krasanovský, Hollar a Kreuzman. Další utkání sehrají junioři v neděli na domácím ledě proti Porubě. Utkání startuje přesně v poledne.
Liga juniorů 2021/2022, 7. kolo, ne 3.10.2021, Praha - Kobra, Zimní stadion HC Kobra Praha
Kobra Praha
4:3p
2:2, 1:0, 0:1, 1:0
Branky a nahrávky: 12. Senčák (Lederer), 16. Ribarovski (Bauer, Brotánek), 36. Štípek, 62. Čermák (Červenka, Štípek) – 4. Krasanovský (Pešek), 20. Hollar (Ryba), 54. Kreuzman. Rozhodčí: Hacaperka – Štěpánek, Deja. Vyloučení: 5:9. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku: 33:31.
Kobra Praha: Volevecký (Peyerl) – Červenka, Kulinič, Brotánek, Svach, Bečvařík, Skorčík (A) – Bauer, Čermák, Štípek, Lederer, Senčák, Judiak, Svoboda, Ribarovski (C), Rejna
Písek: Vondraš (Kadlec) – Kurfürst (C), Dohnal, Dolhý, Kulvejt (A), Houdek – Hollar (A), Ryba, Pešek, Braun, Hála, Kovařík, Kouba, Lechnýř, Krasanovský, Dubský, Kreuzman, Pitel