Juniorka dokázala smazat dvougólové manko a vyhrát

Po první třetině unaveného zápasu prohrávali domácí svěřenci trenérů Rybáčka a Malého s tradičním soupeřem 0:2 a nic nenasvědčovalo tomu, že by jejich nervózní hra měla vést k něčemu jinému, než k protrápenému zápasu. Jenže v šestadvacáté minutě se zčistajasna trefil mladý obránce Martin Koloušek - poprvé mezi juniory – a Písek začal pomýšlet i na otočení skóre. To se nakonec díky skvěle umístěné ráně dalšího beka Šváchy a Bicanově pohotovému zakončení přesilovkové kombinace povedlo. Po dvou prohrách tak mladíci IHC opět slavili úspěch.
příprava juniorů, přát., ne 3.9.2006, Zimní stadion Písek
Tábor
3:2
0:2, 3:0, 0:0
Branky Písku: 26. Koloušek (Zeman), 38. Švácha (Ingriš), 40. Bican (Stropnický, Švácha)
Písek: Čunát (36. Husa) – Jankovský, Koloušek, Švácha, Slepička, Cirulis, Petele – Stropnický, Ingriš, Šimoník – Fořt, Pešta, Gába – Kouba, Ondřej Jiřík, Bican – Zeman, Habart, Macháček – Karel Jiřík