Juniorka Písku porazila Piráty!

V pátečním večeru se hrálo na ledě Chomutova. Ten za celý zápas nevsítil žádný gól, naopak Písek se trefil dvakrát ve druhé třetině v rozmezí čtyř minut. Jihočeši navýšili náskok v padesáté šesté minutě dalším zásahem do sítě domácích a zaslouženě tak z Rocknet Arény odvážejí všechny body.
Liga juniorů 22/23, 17. kolo, pá 25.11.2022, ROCKNET ARÉNA
Chomutov
0:3
0:0, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 22. Řehoř, 25. Šipla (Sabiniok), 56. Hlaváček (Dubský, Cháb). Rozhodčí: Glanc — Tichý, Herles. Vyloučení: 5:3. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3.
Chomutov: Tuček (Suk) – Filip, Mareš, D. Svoboda, Hynek, Poch, Sýkora, A. Žižka – Príhoda, Klobouček, Vondrášek, Bár, Vostiňák, Kincl, Mišovic, Jajlov, Jan Rindoš.
Písek: Korytar (Tesař) – Dohnal, Eichler, Velíšek, Čančura, Šipla, Cícha – Řehoř, Sabiniok, Hlaváček, Sládek, Šindelář, Polák, Dubský, Kaiser, Strnad, Cháb, Reiser, Fencl, Lechnýř.