Junioři si ve třetí třetině otevřeli střelnici a nadělili Chrudimi debakl!

Ke třetímu kolu Ligy juniorů vyrazila písecká družina do Chrudimi. Po dvou třetinách bylo skóre 3:0 pro Písek, a tak měla Chrudim dvacet minut na otočení zápasu. Jihočeši však svému soupeři nic nedovolili a v poslední části nasázeli pět branek a po třech odehraných kolech mají žluto-modří hokejisté plný počet bodů v tabulce. Další utkání odehrají junioři v neděli na domácím stadionu v 17:00 proti Kralupům nad Vltavou.
Liga juniorů 2021/2022, 3. kolo, pá 17.9.2021, Chrudim, Zimní stadion
Chrudim
1:8
0:2, 0:1, 1:5
Branky a nahrávky: 49. Vaníček – 8. Pešek (Krasanovský), 12. Hála (Andrle), 25. Kovařík (Kouba, Pitel), 46. Kulvejt, 51. Ryba (Kouba, Kovařík), 51. Dubský (Hála), 52. Kreuzman (Pešek), 59. Kreuzman (Pešek, Krasanovský). Rozhodčí: Kratochvíl – Kalina, Kopecký. Vyloučení: 13:5. Využití: 0:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 20:46. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8.
Chrudim: Batěk (52. Stodola) – Jirousek, Votava, Prýl (C), Vaníček, Vašíček, Štrup – Hykl, Hrdlička, Jaša – Macas, Panchartek, Pilař – Helikar, Hebek, Gromadzki – Jirout
Písek: Lokajíček (Kadlec) – Kulvejt, Houdek, Dohnal, Polák, Kurfürst (C) – Kouba, Krasanovský, Pitel – Hála, Kreuzman, Lechnýř – Dubský, Ryba, Andrle (A) – Kovařík, Pešek, Braun