Junioři prodloužili sérii čtyř výher v řadě, tentokrát vezou body z Přerova

Domácí otevřeli skóre ve 4.minutě. Králové vývoj otočili v rozmezí pěti minut, kdy se trefili dvakrát. Na nerozhodný stav vyrovnali Zubři v prostřední třetině. Na začátku třetí části se znovu radovali písečtí. Čtvrtý zásah přidal Chába šest minutek před koncem. Přerov dokázal už jen snížit na rozdíl jedné branky, ale více toho už nestihli a tak žluto-modří vítězí nejtěsnějším rozdílem.
Liga juniorů 22/23, 20. kolo, ne 4.12.2022, MEO Aréna, Přerov
Přerov
3:4
1:2, 1:0, 1:2
Branky a nahrávky: 4. Buršík (Štíbr), 25. Halík, 56. Šilhavý (Pekr, Halík) – 13. Hořejší (Kaiser, Čančura), 18. Sládek (Cháb, Lechnýř), 42. Hořejší (Čančura, Fencl), 54. Cháb (Sládek, Dubský). Rozhodčí: Hykel – Tvrdý, Frais. Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. Diváci: 149. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4.
Přerov: Žurek (Vojtek) – Billa (A), Brázda, Nesvadba (C), Pekr, Veselý, Koblížek, Kaprál – Lysoněk, Hyža, Buršík, Kuchta, Svoboda, Kolařík, Halík, Štíbr (A), Švejda, Šilhavý, Hanák. Trenér: Pavel Neuman
Písek: Korytar (Tesař) – Zralý, Šipla, Polák (A), Čančura, Cícha, Čuňát – Dubský, Kaiser, Cháb (C), Fencl, Hořejší, Hlaváček, Strnad, Sládek, Reiser, Zátopek, Lechnýř (A). Trenér: Lukáš Tramba