Junioři neudrželi slibný náskok

S bratislavským celkem Ružinov sehrála další přípravný zápas juniorka. V domácí bráně se tentokrát uvedl perfektním výkonem Jakub Husa, který za první polovinu hrací doby nepustil za svá záda ani jednu z hromady těžkých střel, kterou na něho skvěle hrající Slováci vyslali. Následně přepustil na několik minut své místo Myslivcovi, který se během poslední třetiny zranil. Avšak ani návrat Husy už nezabránil obratu skóre. To bylo ještě po druhé přestávce příznivější pro Písecké v poměru 2:0, když se krásně trefil obránce Jankovský a s dorážkou uspěl novic Zeman. Pak ovšem brankové zápisy plnili jen hosté. A učinili tak čtyřikrát.
S dorostenci stejného mužstva sehráli o den dříve přátelský zápas mladší hráči z kádru juniorky. Soupeřům s ročníkem narození 1989 a výše podlehli 5:2. Góly dávali po asistencích Bicana Habart a Silbernágl.
příprava juniorů, přát, pá 18.8.2006
Ružinov
2:4
1:0, 1:0, 0:4
Branky: 20. Jankovský (Gába, Pešta), 24. Zeman (Šafář, Růžička) - 42. Palkovič, 52. Bielik (Andrýsek), 54. Bystřičan, 55. Vizváry (Synek) Vyloučení: 8:9
Písek: Husa (31. - 53. Myslivec) - Suchan, Klas, Jankovský, Slepička, Švácha, Koloušek, Cirulis, Petele - Stropnický, Růžička, Šimoník - Fořt, Pešta, Gába - Habart, Ingriš, Bican - Zeman, Kurz, Šafář - Macháček