Junioři jsou v přípravě i nadále svědomití, podruhé zkrotili pražskou Kobru

Do nového měsíce vstoupili písečtí junioři tou pravou bruslí, před zraky domácího publika zdolali v odpoledních hodinách výběr pražské Kobry, který na jih Čech dorazil k odvetnému utkání. Zatímco první vzájemné měření sil dospělo samou vyrovnaností až do prodloužení, v úterním klání mladí Králové vytěžili maximum ze své výhody domácího prostředí a postupně se tak prostříleli k jednoznačně vyznívajícímu výsledku. Samotný úvod zápasu přitom nabídl relativně vyrovnanou hru plnou tvrdosti a příležitostí, které však svedli proměnit v branku pouze domácí. Ti se tak po dvaceti odehraných minutách radovali z dvougólového vedení, které v nadcházející třetině prošpikované nedisciplinovaností ještě dvakrát navýšili - 4:0. Závěr střetnutí měl poněkud pomalejší rozjezd, hokejových momentů bylo zhruba do přelomu periody vyloženě poskromnu, hráči obou celků však posléze přihlížejícím vše vynahradili. Přesné zásahy začaly přibývat do statistik obou táborů a daly konečnému skóre finální podobu 6:2. Dvěma trefami přispěl ke čtvrtému vítězství Písku Kalčík, gól a dvě asistence pak zaznamenal tradičně produktivní Brož.