Písečtí hokejisté porazili Nymburk i podruhé

Po vydařeném domácím zápase čekala naše hráče odveta, na nymburském ledě. Hráči od řeky Otavy zvládli druhé střetnutí na výbornou. V úvodní části poslal Písek do vedení Bláha. Ve druhé periodě přidali hráči trenéra Rudolfa Suchánka další dva góly a do třetí třetiny si nesli slušný náskok 3:0. Ve třetí části o druhém vítězství Písku rozhodli Milan Bláha a minutu před koncem zatloukl poslední hřebíček do Nymburské rakve Karel Mošovský. Písek potvrdil roli favorita a ve druhém čtvrtfinálovém zápase porazil Nymburk 5:0. V píseckém dresu zazářil brankář Michal Pinkas, který za svá záda nepustil ani jeden kotouč. Třetí utkání je na programu v neděli, v KOMTERM aréně. Utkání začne v 17:30.
2.liga ČR, ČF2, pá 12.3.2010
Nymburk
0:5
0:1, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 15. Bláha (Dietz), 26. Květoň (Heršálek), 35. Šulčík (Květoň, Mazanec), 43. Bláha (Urbanec), 59. Mošovský (Novák). Vyloučení: 17:13. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 352. Průběh utkání: 0:0, 0:5.
Nymburk: Rückl - Pánek, Krejčík, Kozák, Drak, Sem, Vlach, Cicvárek, Vacek, Sirotek, Dvořák, Hladík T., Šimek, Velechovský, Martinec, Dulovec, Němeček, Mareš, Zvolenský
Písek: Pinkas - Mazanec, Heršálek, Procházka P., Mrkvička, Dietz, Vomela, Procházka R., Kalečík - Mošovský, Suchánek, Novák, Ježek, Květoň, Šulčík, Kořánek, Bláha, Urbanec, Slavík, Kazatel, Stejskal