V Nymburce byli o gól šťastnější domácí

V sedmém kole přehrál Písek doma Nymburk jendoznačně 5:1. V odvetném utkání však střelecky selhal a přenechal všechny body šťastnějším domácím. Ti vykročili za tříbodovým ziskem rázně - ve 35. minutě zvyšoval bývalý kapitán Písku Martin Šimek na tříbrankový rozdíl, který ale do druhé přestávky hosté brankami Řehoře a Vokatého zkorigovali. Písek dokonce zásluhou Václava Kašpara vyrovnal, ale poté - čtyři minuty před koncem - v oslabení inkasoval počtvrté. Na dělbě bodů už nic nezměnila ani závěrečná hra bez brankáře Kubiše.
2.liga ČR sk. STŘED, 18. kolo, ne 9.12.2007
Nymburk
Písek
4:3
1:0, 2:2, 1:1
Branky a nahrávky: 3. Sem (Turinský), 27. Nýč, 35. Šimek (Fišer, Martinec), 56. Dvořák (Kříž, Kadeřábek) - 39. Řehoř (Míka), 40. Vokatý (Hovora), 54. Kašpar (Hovora).
Nymburk: Jágr – Kaulfus, Kos, Kumstát, Krejčík, Sem, Kříž – Dvořák, Nýč, Hertl, Fišer, Šimek, Martinec, Tondr, Turinský, Dulovec, Kadeřábek.
Písek: Kubiš - Burkoň, Svoboda, Vokatý, Kalečík, Kříž, Procházka F. - Míka, Hovora, Řehoř, Mikeska, Kašpar, Mošovský, Kořánek, Kica, Novák

Ohlasy trenérů

Jan Rybáček, trenér Písku: „Bylo to pro nás smolné utkání, kdy jsme góly dostali po zbytečných chybách. Při prvním gólu jsme nechali nepokrytého hráče před brankou, druhý padl odrazem o gólmanovu hokejku, takže to byl vlastní gól. Potřetí jsme inkasovali v oslabení, kdy jsme špatně přečetli situaci. Musím říct, že mužstvo se zvedlo a bojovalo dál, dotáhlo to na 3:3, ale potom jsme udělali faul a dostali se znovu do oslabení, při němž jsme opět nechali nepokrytého hráče před brankou a byli jsme opět potrestáni. Prostě soupeř dnes nebyl lepší, více vyložených šancí jsme měli my, ale na gól se hodně nadřeme.“

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy