Výhra u Vajgaru drží Písek v kontaktu s čelem tabulky!

I druhé letošní jihočeské derby Písek zvládl. Zápas v Jindřichově Hradci začali hoši od Otavy aktivně a ujali se zaslouženého vedení. Na konci druhé třetiny však domácí vyrovnali a zdálo se, že do šaten se půjde za remízového stavu. Písečtí však zabojovali a do přestávky ještě vrátili vedení na svou stranu. Dva góly Písku ve třetí třetině pak definitivně rozhodly o tom, že tři body putují k Otavě. Skóre otevřel v Hradci Josef Urbanec. Když ve druhém dějství domácí srovnali, dokázal rychle zareagovat gólem Jan Sýbek. Ve třetí třetině pak přidali důležité branky Martin Koupal s Filipem Vlčkem.
2. liga ČR sk. STŘED, 6. kolo, so 8.10.2016, Zimní stadion Jana Marka
Jindřichův Hradec
1:4
0:1, 1:1, 0:2
Branky a nahrávky: 38. Bastl (Tržil, Pípal) - 10. Urbanec (Vlček), 39. Sýbek (Šuhaj, Koupal), 53. Koupal (Sýbek), 55. Vlček (Urbanec, Procházka). Rozhodčí: Pokorný - Otáhal, Rampír. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 185. Střely na branku: 17:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
Jindřichův Hradec: Pírs - Pípal, Tržil, Bureš, Straka, Kohút, Růžek - Bastl, Vantuch, Beran - Kundrát, Lazorišák, Bílek - Faško, Pichler, Homolka
Písek: Kadlec - Procházka, Hanus, Koutenský, Červinský, Suda - Urbanec, Suchan, Vlček, Slavík, Koupal, Sýbek, Drda, Pašek, Šuhaj, Rod, Duchoň