Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
st 23.3.2022

Králové prohráli v posledním finále před svým publikem, Přerov slaví

Krále čekal dnes třetí finálový zápas proti silnému Přerovu, který do Písku přijel sérii ukončit. Od první třetiny se síla Zubrů ukázala, kdy hned v úvodní dvaceti-minutovce nastříleli domácímu týmu pět branek. V polovině boje měli domácí početní výhodu pět na tři, kterou ale nevyužili. Poté přidali v průběhu duelu přerovští hokejisté další tři branky a nakonec zvítězili rozdílem šesti branek. Za Krále se trefili jen Pešek s Dohnalem. Zubři tak ovládli i toto utkání a od Otavy si odvážejí trofej pro nejlepší tým ligy juniorů.

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

st 18.8.2021

Junioři zazářili na turnaji v Přerově

Celek píseckých juniorů uspěl na turnaji v Přerově. Svěřenci trenéra Volfa změřili síly celky Přerova, Kralup nad Vltavou, Vsetína a Tábora. Z turnaje si nakonec odvezli pohár za druhé místo.