3.8.2017 České Budějovice vs Písek 1:5 0 0 0 0 0

Články o hráči

čt 24.8.2017

Radomyšl hodně kousala. Výhru Písku vystřelil v prodloužení Hřebíček

V rámci čtvrtečního tréninku si písečtí hokejisté střihli přátelák s farmou z Radomyšle. Po nesmělém úvodu se ujala vedení Radomyšl, Písek pak výrazně přidal na tempu a po dvou třetinách vedl 3:1 díky brankám Jiřince, Drdy a Bárty. Sokol pak ve třetí třetině potrestal spálené šance píseckých mladíků a vyrovnal. Prodloužení rozhodl v náš prospěch po úniku bek Milan Hřebíček, který dostal za obranu špičkový pas od Martina Parýzka. Šanci v kádru dostal pár nováčků - René Skala a Josef Frühauf. Někteří hráči základního kádru naopak chyběli.

Aktuální zprávy
út 1.8.2017

Písecký dres oblékne Martin Parýzek, obránce se zkušenostmi z extraligy

Realizační tým druholigového mužstva IHC Písek odtajnil na začátku herní přípravy prozatimní kádr, ze kterého postupně vykrystalizuje soupiska pro nadcházející ročník. Tréninkové jednotky polyká hodně mladý tým – kostru kádru z minulé sezóny doplnili mladíci z písecké juniorky, jejíž soutěž svaz zrušil pro nedostatek týmů. V kádru se objevují ale i nová zajímavá jména.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 16.12.2016

Kolín byl znovu nad síly píseckých juniorů

Po dvou suverénních výhrách, k nimž se prostřílela před zraky domácího publika, zavítala juniorka na led silného Kolína. S Kozly se písečtí mladíci letos utkali již potřetí, a zatímco v předešlých dvou duelech měli Středočeši fakticky navrch, tentokrát se o výsledek museli strachovat do poslední minuty. Hokejisté z jihu Čech totiž podali sympatický výkon a se svým soupeřem vedli v průběhu celého zápasu vyrovnanou partii. To jim však k celkovému vítězství nestačilo a Kolínští se mohli radovat z uhájení svého těsného vedení, ke kterému se během druhé dvacetiminutovky propracovali. Mezi úspěšné střelce týmu IHC se zapsali Martin Kastner a Josef Frühauf.