8.12.2004 Písek vs Třebíč 1:3 0 0 0 +1 0
4.12.2004 Kometa Brno vs Písek 0:6 0 1 1 +3 0

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
st 23.3.2022

Králové prohráli v posledním finále před svým publikem, Přerov slaví

Krále čekal dnes třetí finálový zápas proti silnému Přerovu, který do Písku přijel sérii ukončit. Od první třetiny se síla Zubrů ukázala, kdy hned v úvodní dvaceti-minutovce nastříleli domácímu týmu pět branek. V polovině boje měli domácí početní výhodu pět na tři, kterou ale nevyužili. Poté přidali v průběhu duelu přerovští hokejisté další tři branky a nakonec zvítězili rozdílem šesti branek. Za Krále se trefili jen Pešek s Dohnalem. Zubři tak ovládli i toto utkání a od Otavy si odvážejí trofej pro nejlepší tým ligy juniorů.

st 9.3.2022

Junioři udělali důležitý první krok a v sérii s Technikou Brno vedou!

První kolo play-off Ligy juniorů je za námi a hokejisté Písku uspěli! Úvodní dvacetiminutovka nebyla z pohledu Králů vůbec úspěšná, ale ve druhém dějství se podařilo svěřencům trenéra Volfa vyrovnat na 1:1. V závěrečné periodě ale Písek předvedl svůj typický výkon a nasázel pět branek. Juniorka zvítězila 6:2 a získává první bod v sérii. Na listinu střelců se zapsali Hrakholski, Kříž, Pitel, Pešek, Ryba, Kulvejt. Skvělými zákroky se blýskl brankář Lokajíček, který úspěšně deptal hostující střelce.

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.