20.4.2010 Písek vs Litoměřice 2:4 0 0 0 0 0
18.4.2010 Valašské Meziříčí vs Písek 2:3sn 0 0 0 0 0
14.4.2010 Litoměřice vs Písek 1:2 0 1 1 0 0
12.4.2010 Písek vs Valašské Meziříčí 4:0 1 0 1 0 0

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
ne 6.10.2024

Králové slaví výhru, proti Energii rozhodly až nájezdy

V sobotním 5.kole na kluziště k Otavě zavítaly Karlovy Vary. Ty se ujaly vedení v 11. minutě zásluhou France. O sedmnáct minut později se v 2. třetině radoval Franc podruhé a hosté už vedli 0:2. V čase 28:47 dal kontaktní branku Kořánek. O čtyři další minuty ten samý hráč srovnal další střelou na 2:2. Ve 42. minutě si po další akci připsal hattrick Franc a znovu poslal svůj tým do jedno-brankového vedení. Srovnání přišlo necelé dvě minuty před sirénou, kdy přesně zakončil Valvoda. Po 3. periodách se šlo do prodloužení, ve kterém nikdo nerozhodl. V samostatných nájezdech rozhodl domácí Matěj Štěpán.

Aktuální zprávy
čt 18.4.2024

Dorost Kráů slaví triumf!

O víkendu 12. až 14. dubna se nově vznikající tým budoucího dorostu ročníku 08/09 zúčastnil turnaje v Benátkách nad Jizerou. Výsledek je skvělý - máme zlato! Skvěle, Králové!