18.2.2023 Benátky vs Písek 4:5p 0 0 0 0 0
15.2.2023 Písek vs Cheb 9:1 2 0 2 0 0
11.2.2023 HC Wikov Hronov vs Písek 7:5 0 0 0 0 0

Články o hráči

st 8.11.2023

Králové drželi s favoritem krok až do poslední třetiny, rozhodly dva rychlé góly soupeře

Posílený Písek o Jana Březinu a Patrika Zaymla se vypravil do Příbrami, kde sehrál s Baníkem slušný zápas. Mužstvo od řeky Otavy se ve druhé třetině dokonce dostalo do jednobrankového vedení, avšak v prostřední části se povedlo domácím ještě srovnat. Ve třetí třetině se lámal chleba pět minut před sirénou, když se do vedení poprvé dostali domácí. Chvilku na to přišel třetí, rozhodující úder. Za Krále se trefil obránce Pavlát, pro kterého to byla první trefa v sezóně.

Preview k zápasu
út 5.9.2023

Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?

Aktuální zprávy
út 1.8.2023

Nová jména i odchody. Králové začali přípravu na ledě

V pondělí 31. července začal druhou fázi přípravy i druholigový tým IHC Králové Písek. Svěřenci trenérů Jana Trummera a Radka Volfa. Tým má naplánovaných sedm přípravných zápasů – ten první hned 10. srpna v Příbrami.