Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?

IHC Králové Písek

Svěřenci kouče Trummera zatím odehráli v přípravě tři duely, z nichž vyhráli pouze jeden, a to s již zmiňovaným Milevskem před týdnem. Nejprve Písek schytal sedmičku v Příbrami a doma padl po nájezdech s rezervou Salcburku. Středečním utkáním se příprava králů překlene do druhé poloviny. Před ostrým startem ligy čekají na píseckou družinu ještě tři přátelská klání.

HC Milevsko 2010

Milevsko hodně posílilo a jejich soupiska se může pyšnit hned několika jmény, kteří ještě před nedávnem váleli ve druhé lize i v dresu Králů. Například ošlehaný zadák Marcel Dvořák či forvard Jan Březina. Do tréninkového procesu v Milevsku se zapojil i rychlonohý mladík Pavel Choholoušek, jenž přípravu zahájil v Písku. Houževnatý celek z nedalekého města bude kousat a v krajské lize letos může vyšplhat hodně vysoko. Své kvality mimo jiné ukázal i v předešlém přípravném zápasu.

Soupisky z předešlého utkání

Písek: Kříž (Svoboda) – Radoš, Pavlát, Turek, Vajner, Hanus, Kurfürst, Velíšek – Matiášek, Ženíšek, Brož, Beránek, Volf "C", Hollar, Picka, Zátopek, Rousek, Kolář, Hraholski, Novotný.

Milevsko: Panec (Fišer) – Bouška, T. Adamec, Řezáč, Janda, Růžek, Štekr, Březina, Suchan, Pouch, Chocholoušek, Eremiáš, Šťastný, Januška, J. Adamec, Škrdleta, Záhora, Pecka.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy