Žlutý tým těsně vyhrál pohár sportovních tříd

V pátek 22. září se na zimním stadionu v Písku konaly dva zápasy o pohár sportovních stříd základní školy T. G. Masaryka, se kterou klub IHC Písek dlouhodobě spolupracuje. Dvojzápas Modří vs. Žlutí se hrál nejprve na ploše pro minihokej, týmy složených ze starších kategorií se pak utkaly i na celé hřiště. Výsledky z obou zápasů se pak sečetly.

První utkání v minihokeji výborně rozjel Žlutý tým ve složení Kunt, Řežábek, Příhoda, Neškodný, Valvoda, Kolman, Wolf, Holas, Netušil, Míka, Přibyl. Od začátku navyšoval skóre a zdálo se, že utkání skončí jednoznačným rozdílem. Modrý tým ve složení Andreas, Kovářík, Preis, Kůra, Kropík, Mařík, Vlček, Lejčar, Andreas, Žák a Vítek ale po pauze zabral a mocným finišem stáhl skóre na konečných 9:14, čímž dal svým starším kamarádům šanci ještě zabojovat o pohár.

Na celé hřiště nastoupil žlutý tým v sestavě: Smetana, Kurfürst, Dráb, Brousil, Tampier, Tesař, Lidinský, Kudrna, Zoch, Kápl, Novák, Kůra, Humeník, Müller, Hanek, Hájek, Francisin a Tomeš. Modří pak hráli v poli ve složení: Matašovský, Lechnýř, Horejš, Žák, Smola, Kozák, Rajskub, Pešek, Kašpar, Toman, Řehoř, Smetana Bečvář, Skok, Ingriš. S každou věkovou skupinou naskakovali na led i gólmani z jednotlivých kategorií, aby byly síly pokud možno vyrovnané. Modří odehráli zápas výborně a až do poslední minuty živili naději na vyrovnání. Gól žlutého týmu na 6:3 v předposlední minutě znamenal celkovou výhru Žlutých v poměru 17:15. Kromě poháru čekala na všechny týmy ještě sladká odměna v podobě výborných koláčů.