Úspěšný vstup do sezóny může pokračovat, stačí porazit Benešov!

V deseti úvodních zápasech druholigové skupiny Střed písečtí hokejisté vybojovali 22 bodů, jejich cesta za dalšími možná pokračuje sobotním utkáním, proti Benešovu hráči od Otavy uzavřou první část letošního působení. Vodním lvům má Písek co vracet, v přípravě se spolu obě mužstva střetla začátkem září a Písečtí neznámému soupeři tehdy podlehli, s velmi oslabeným mančaftem, který v té době provázela rozsáhlá marodka, na jeho ledě 0:2. Momentální pohled na tabulku ovšem spíše utvrzuje, že to byla ze strany Benešovských víceméně šťastná souhra náhod, současné působení a stav bodového konta totiž dává najevo, že se tohle mužstvo dostalo na hranu rozpačitých výsledků...
Jak jinak si vysvětlit výhru nad Milevskem, ale následné propadáky ve Velkém Meziříčí (0:5), v Táboře (4:7) a proti Chrudimi (2:10)?!
O benešovském „áčku“ je dostupných pouze velmi málo informací, regionální média tamějšímu hokeji příliš nefandí a klub postrádá své vlastní, byť pouze neoficiální, internetové stránky. Narozdíl od některých mládežnických mužstev se tak o hlavním benešovském klubu příliš nedozvíte, což je ve druhé lize raritou, která rozhodně není záviděníhodná.
Tým Benešova je symbolickým nástupcem Hvězdy Praha a v loňské sezóně působil relativně úspěšně ve skupině Západ, kde se probojoval na poslední postupové příčce do play-off. Díky svému umístění ale mužstvo narazilo na suverénní oddíl z Vrchlabí a díky tomu jeho cesta vyřazovacími boji skončila nejrychlejším možným způsobem.

Předpokládaná sestava Benešova:Babka (Malík) - Košatka, Verbík R., Pinka, Kouba, Verbík J., Kucharčík, Novák, Macek, Jágr, Peťovský, Jaeger, Bartoš, Frodl, Vacek, Ambroz, Moravec.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy