Tábor jsme měli dobře přečtený

Tak konečně se doma vyhrálo a to tak, že i velmi náročný divák – písecký fanoušek – na konci zatleskal. Tábor nehrál špatně, vždyť taky byl před zápasem na čtvrtém místě tabulky, ale na rozjeté domácí to nestačilo. Písku se konečně doma neklepali nervozitou hokejky, v bráně stál jistý Pinkas, v útoku zase řádila produktivní první lajna. Zkrátka Milan Mazanec se do Písku vítězně nevrátil. Slavila dvojice Slabý – Šperl a jak přiznal Karel Slabý, to, že Tábor trénuje právě bývalý trenér Písku, dodalo derby velmi pikantní náboj.

Šperl, Slabý x Mazanec

Tak určitě ve vnitru trochu té rivality bylo. Já navíc spoustu kluků z Tábora znám, vím jak hrají, leccos jsem tedy proti nim mohl vytáhnout a použít ve vzájemném zápase. Naše kluky jsem na spoustu věcí v kabině upozorňoval. Řekli jsme s kolegou Šperlem co a jak, co na koho platí a tak doufám, že se to trochu projevilo.

Dobrá forma Michale Pinkase

Ano, ano, měl hodně dobrých zákroků. Však proto ho také do té branky dáváme, aby něco chytnul!

Konečně se doma tleskalo

Samozřejmě, že jsme rádi, že se to povedlo, teď se nám daří i venku, chtěli jsme tak i doma vyhrát, protože domácí zápasy jsou přeci jenom o maličko důležitější a nám se doposud příliš nedařily. Domácí zápasy vidí fanoušci a všichni, kdo se kolem hokeje v Písku točí. Sponzoři jsou rádi, když se doma vyhrává. Doufejme, že když se bude dařit, tak přijde ještě více lidí. Vždyť nás čeká další derby – příští týden přijede Milevsko.

Zdravotnictví

Kořánek je pořád mimo hru, problémy měl i Kubeš, nebyl dvakrát na tréninku a přišel až na zápas a odehrál parádní utkání. Patřil k nejlepším hráčům. Kluci drží pohromadě, fandí si, pomohou si, když se někdo dostane do potíží. Tak by to mělo být.
(Robert Štefan: "V utkání s Nymburkem jsem přepadl přes hráče, který upadl přímo přede mnou. A přistál jsem na rameno, které se mi úplně celé utrhlo.V úterý mi sundají obvazy, jdu na rengen, uvidíme, jak to bude vypadat. Pokud dobře, začne mi regenerace. Ta bude trvat asi ještě měsíc, takže snad tak v prosinci...")

Proč jsme se rozjeli

To je jenom o práci, o tréninkách. Mančaft se stále teprve tvoří, vždyť hráči spolu většinou nikdy nehráli, bylo jasné, že to na začátku může skřípat. Navíc byla četná zranění. Ale snažíme se, děláme, pracujeme s každým, chceme aby se zapojovalo do hry co nejvíc hráčů, nikoho nikam nevystrkujeme, chceme všechny hráče ve hře!

Míří Písek na špici?

Jo to nevím.... Třeba Vrchlabí na mě udělalo velmi dobrý dojem. Uvidíme až jak budou hrát tady. My jsme u nich prohráli, ale tenkrát jsme tam měli jen 8 útočníků, takže jsme rozhodně nebyli v plné síle. Ale pozor, vypadali opravdu silně!

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy